Oferta pracy

Administrator Systemów i Aplikacji

Asseco Poland S.A.

  • kujawsko-pomorskie

    kujawsko-pomorskie
  • ważna jeszcze 18 dni
    do: 03 lis 2021
  • kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca zdalna
  • rekrutacja zdalna

Technologie, których używamy

Wymagane

  • SQL

  • Linux

Mile widziane

  • JMeter

  • Apache

  • Bash

  • openshift

  • Kubernetes

O projekcie

Systemy PROMAK (https://promak.asseco.com/) dla biur maklerskich charakteryzują się wysokimi standardami dotyczącymi wysokiej dostępności. Podczas sesji giełdowej inwestor może zyskać albo stracić znaczące zainwestowane kwoty. Z tego względu krytyczne dla niego jest, aby system, za pośrednictwem którego otrzymuje dostęp do rynku działał bez przerw. Równie istotne jest, aby jego zlecenia trafiały na rynek jak najszybciej - pierwszeństwo w realizacji zlecenia (kupna lub sprzedaży) ma ten inwestor, który pierwszy przekazał zlecenie na giełdę. Asseco jako dostawca oprogramowania kładzie nacisk na spełnienie ww. wymagań. Z technicznego punktu widzenia jest to spore, lecz bardzo interesujące wyzwanie.

Twój zakres obowiązków

  • Obsługa serwisu – 1 linia wsparcia technicznego w zakresie systemów PROMAK.

  • Opieka nad środowiskami produkcyjnymi i testowymi systemów z rodziny PROMAK oraz aplikacji współpracujących (w tym wykonywanie backupów), aktualizacja i konfiguracja aplikacji, wdrażanie zabezpieczeń zgodnie z wytyczonymi politykami.

  • Wykrywanie problemów i błędów oraz ich przyczyn w oprogramowaniu, diagnozowanie miejsc ich występowania.

  • Świadczenie usługi wsparcia technicznego dla klienta odnośnie zaimplementowanego rozwiązania.

  • Wsparcie w prowadzeniu testów wydajnościowych, niezawodnościowych i bezpieczeństwa.

  • Współpraca z zespołami testowymi pionu PRK w zakresie zarządzania środowiskami testowymi i produkcyjnymi dla systemów rodziny PROMAK.

  • Realizacja zadań i usług na rzecz klienta w zakresie doradztwa, rozwiązywania problemów, konfiguracji systemu zgodnie z wytycznymi przekazanymi przez klienta.

Nasze wymagania

  • Bardzo dobra znajomość zarządzania bazami danych

  • Bardzo dobra znajomość zarządzania serwerami aplikacyjnymi

  • Bardzo dobra znajomość języka zapytań SQL

  • Doświadczenie w administrowaniu serwerami Linux

  • Gotowość do pracy w systemie zmianowym w dni robocze (8-16/14-22)

  • Wiedza w zakresie rynku kapitałowego i platform internetowych dla inwestorów

  • Dobra znajomość narzędzi do testów wydajnościowych (JMeter)

  • Dobra znajomość języków skryptowych (preferowany bash, mile widziany python, ansible)

  • Dobra znajomość serwerów www (preferowany Apache)

  • Znajomość Openshift i Kubernetes.

Takie dajemy możliwości rozwoju

  • budżet rozwojowy

  • konferencje w Polsce

  • szkolenia wewnątrzfirmowe

  • szkolenia zewnętrzne

  • treningi umiejętności miękkich

  • wsparcie w przygotowaniu do bycia prelegentem

  • wspieramy wydarzenia dla IT

  • wymiana wiedzy technicznej w firmie

  • Benefity

  • możliwość pracy zdalnej

  • spotkania integracyjne

  • firmowa drużyna sportowa

  • brak dress code’u

  • parking dla pracowników

  • program rekomendacji pracowników

  • inicjatywy dobroczynne

Etapy rekrutacji
1

Złożenie aplikacji

2

Krótka rozmowa telefoniczna

3

Spotkanie online

Asseco Poland to największa spółka informatyczna notowana na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie i szósta firma IT w Europie. Specjalizujemy się w produkcji i rozwoju oprogramowania dla wszystkich sektorów gospodarki i jesteśmy zaangażowani w największe w Polsce projekty IT.

Przewiń do profilu firmy
Tak się u nas pracuje