Oferta pracy

Administrator Systemów i Aplikacji

IT KONTRAKTO firmie

IT KONTRAKT

Warszawa Waryńskiego

Warszawa

Jeśli akurat rozglądasz się za nowymi możliwościami, a administracja systemami to coś w czym czujesz się najlepiej - nie wahaj zapoznać się z naszą propozycją w firmie z jednego z najbardziej - teraz - ważnych obszarów na rynku - a konkretnie obszaru płatności elektronicznych.

Administrator Systemów i AplikacjiNumer ref.: WR/ASA/WAW/09/P

Obowiązki:

  • Administracja systemem autoryzacyjnym Postilion Realtime
  • Administracja systemem rozliczeniowym Postilion Office
  • Administracja aplikacjami opartymi na Microsoft SQL Server
  • Ddbanie o bezpieczeństwo systemów i ich regularne aktualizowanie
  • Współpraca z dostawcami systemów informatycznych

Wymagania:

  • 3-letnie doświadczenie w pracy na zbliżonym stanowisku
  • Znajomość serwerowych systemów operacyjnych Microsoft
  • Znajomość serwerów baz danych Microsoft SQL Server
  • Znajomość PowerShell oraz Skryptów batch (Windows)
  • Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Prosimy o załączenie poniższej zgody w przesyłanej aplikacji:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych przeze mnie moich danych osobowych niewymienionych w art. 221 § 1 Kodeksu pracy, ani innych przepisach szczególnych znajdujących zastosowanie zgodnie z art. 221 § 4 Kodeksu pracy, w celu przeprowadzenia rekrutacji przez Administratora – IT Kontrakt Sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu, ul. Gwiaździsta 66, 53-413 Wrocław, na stanowisko Administratora.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy