Ta oferta pracy jest nieaktualna od 75 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Administrator Systemów i Aplikacji

  • Warszawa, mazowieckie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 2018-06-08

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top

    Starcom Sp. z o.o., Oddział Re: Sources Poland

    Firma Starcom Sp. z o.o., oddział Re:Sources stanowi centrum usług stworzone w ramach Grupy Kapitałowej Publicis. Jesteśmy wewnętrznym shared service center, które świadczy usługi agencjom reklamowym oraz domom mediowym z zakresu: księgowości, podatków, HR & payroll, prawnego oraz IT. Obecnie poszukujemy osób na stanowisko:

    top
    Miejsce pracy: Warszawa
    top

    Zakres obowiązków:

    • Administracja systemami biznesowymi
    • Aktywny udział w międzynarodowych projektach IT
    • Wdrożenia nowych wydań systemów i aplikacji (współpraca z developerami w międzynarodowym zespole)
    • Wsparcie merytoryczne dla systemów i aplikacji jako członek 2 i/lub 3 poziomu Service Desk
    • Zarządzanie procesami ITIL Problem/Incydent/Zmiana
    • Instruktaż i szkolenia użytkowników w zakresie eksploatacji systemów Informatycznych
    • Przestrzeganie najwyższych standardów jakości obsługi IT oraz adaptacja polityk Grupy
    top

    Oczekujemy:

    • Doświadczenia w prowadzeniu projektów w zakresie systemów i aplikacji
    • Znajomości języka angielskiego na poziomie umożliwiającym płynną komunikację pisemną i werbalną
    • Znajomości platform Windows Server 2003/2012, MS SQL
    • Znajomości technologii Windows 7\10 i administracji aplikacjami stacji roboczych
    • Bardzo dobrej komunikacji interpersonalnej
    • Analitycznego myślenia i proaktywnej postawy
    • Silnego poczucia odpowiedzialności za działania własne i zespołowe oraz wizerunek organizacji
    • Umiejętności pracy w zespole oraz chęci stałego podnoszenia kompetencji

    Dodatkowe atuty:

    • Doświadczenie w utrzymaniu i administracji systemem ERP, FK
    • Wiedza za zakresu podstaw księgowości, HR i raportowania
    • Mile widziane doświadczenie w pracy z Oracle, Cristal Reports
    • Mile widziane doświadczenie w administracji aplikacjami HR
    • Doświadczenie w prowadzeniu szkoleń dla użytkowników
    top

    Oferujemy:

    Umowa
    o pracę
    Możliwości rozwoju zawodowego
    Opieka
    medyczna
    Karta
    Multisport
    Międzynarodowa współpraca
    Kultura dialogu
    i otwartości
    na inicjatywę
    Przyjazna
    atmosfera pracy
    Równowaga
    z życiem prywatnym
    Brak
    dress code
    Świeże
    owoce

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

    Prosimy o zawarcie w CV klauzuli:
    1. Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych, w celach związanych z procesem rekrutacji przez Starcom Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, ul. Domaniewska 44, 02-672 Warszawa. Wyrażenie zgody jest dobrowolne, przysługuje mi prawo dostępu do moich danych i ich poprawiania oraz żądania usunięcia.
    2. Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych, w celach związanych z przyszłymi procesami rekrutacji przez Starcom Sp. z o.o. z siedzibą Warszawie, ul. Domaniewska 44, 02-672 Warszawa. Wyrażenie zgody jest dobrowolne, przysługuje mi prawo dostępu do moich danych i ich poprawiania oraz żądania usunięcia.
    bottom