Logo Pracuj.pl

Administrator Systemów i Aplikacji

Asseco Poland S.A.O firmie

  • zachodniopomorskie
    zachodniopomorskie
  • kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca zdalna
  • rekrutacja zdalna

Technologie, których używamy

Wymagane

  • PostgreSQL

  • JBoss

  • SQL

Mile widziane

  • JMeter

  • Apache

  • Bash

  • openshift

  • Kubernetes

O projekcie

Jeśli posiadasz doświadczenie w zakresie zarządzania serwerami aplikacyjnymi oraz umiesz zarządzać bazami danych to zapoznaj się ze szczegółami oferty i zaaplikuj!

Praca zdalna w systemie zmianowym w dni robocze (8-16/14-22)

[rekrutacja prowadzona jest online]

Twój zakres obowiązków

  • Obsługa serwisu – 1 linia wsparcia technicznego w zakresie systemów PROMAK
  • Opieka nad środowiskami produkcyjnymi i testowymi systemów z rodziny PROMAK oraz aplikacji współpracujących (w tym wykonywanie backupów), aktualizacja i konfiguracja aplikacji, wdrażanie zabezpieczeń zgodnie z wytyczonymi politykami.
  • Wykrywanie problemów i błędów oraz ich przyczyn w oprogramowaniu, diagnozowanie miejsc ich występowania.
  • Świadczenie usługi wsparcia technicznego dla klienta odnośnie zaimplementowanego rozwiązania.
  • Wsparcie w prowadzeniu testów wydajnościowych, niezawodnościowych i bezpieczeństwa.
  • Współpraca z zespołami testowymi pionu PRK w zakresie zarządzania środowiskami testowymi i produkcyjnymi dla systemów rodziny PROMAK.
  • Realizacja zadań i usług na rzecz klienta w zakresie doradztwa, rozwiązywania problemów, konfiguracji systemu zgodnie z wytycznymi przekazanymi przez klienta.

Nasze wymagania

  • Bardzo dobra znajomość zarządzania bazami danych (preferowany PostgreSQL)
  • Bardzo dobra znajomość zarządzania serwerami aplikacyjnymi (preferowany JBoss)
  • Bardzo dobra znajomość języka zapytań SQL

  • Wiedza w zakresie rynku kapitałowego i platform internetowych dla inwestorów
  • Dobra znajomość narzędzi do testów wydajnościowych (JMeter)
  • Dobra znajomość języków skryptowych (preferowany bash, mile widziany python, ansible)
  • Dobra znajomość serwerów www (preferowany Apache)
  • Znajomość openshift i kubernetes

Takie dajemy możliwości rozwoju

  • budżet rozwojowy
  • konferencje w Polsce
  • szkolenia wewnątrzfirmowe
  • szkolenia zewnętrzne
  • treningi umiejętności miękkich
  • wsparcie w przygotowaniu do bycia prelegentem
  • wspieramy wydarzenia dla IT
  • wymiana wiedzy technicznej w firmie

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie nauki języków
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • ubezpieczenie na życie
  • możliwość pracy zdalnej
  • spotkania integracyjne
  • firmowa drużyna sportowa
  • program emerytalny
  • brak dress code’u
  • parking dla pracowników
  • dodatkowe świadczenia socjalne
  • dofinansowanie biletów do kina, teatru
  • program rekomendacji pracowników
  • inicjatywy dobroczynne

Etapy rekrutacji

1

Złożenie aplikacji

2

Rozmowa telefoniczna z rekruterem

3

Spotkanie online

Asseco Poland S.A.

Asseco Poland to największa spółka informatyczna notowana na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie i szósta firma IT w Europie. Specjalizujemy się w produkcji i rozwoju oprogramowania dla wszystkich sektorów gospodarki i jesteśmy zaangażowani w największe w Polsce projekty IT.