Administrator Systemów i Infrastruktury IT

Zarząd Morskiego Portu Gdańsk S.A.

  • Zamknięta 18, Gdańsk
    Gdańsk, pomorskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz
  • Szukamy wielu kandydatów
    wakaty: 2

Zamknięta 18

Gdańsk

Twój zakres obowiązków

  • Zapewnienie ciągłości operacyjnej wewnętrznych i zewnętrznych sieci teleinformatycznych Spółki.

  • Rozwiązywanie problemów technicznych związanych z działaniem sieci i systemów.

  • Zarządzanie oprogramowaniem AV/EDR/XDR na serwerach.

  • Zarządzanie systemami MS Windows Server oraz Linux.

  • Zarządzanie bazami danych Informix, pgSQL, MSSQL.

  • Zarządzanie urządzeniami sieciowymi Juniper, Fortinet, Ubiquiti, Mikrotik.

  • Zarządzanie infrastrukturą do wirtualizacji vSphere.

  • Obsługa zgłoszeń w systemie ticketowym.

Nasze wymagania

  • Przynajmniej 3 lata doświadczenia zawodowego na stanowisku związanym z zadaniami Administratora IT.

  • Wykształcenie średnie lub wyższe techniczne, preferowane kierunki: Elektronika i Telekomunikacja, Informatyka lub pokrewne.

  • Gotowość do pracy w systemie zmianowym i w dyżurach.

  • Znajomość zarządzania systemami Windows Server oraz Linux.

  • Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym umożliwiającą posługiwanie się dokumentacją techniczną.

  • Samodzielność, dobra organizacja pracy własnej.

  • Umiejętność radzenia sobie w sytuacjach stresowych i pod presją czasu.

  • Chęć ciągłej autoedukacji i podnoszenia kwalifikacji (szkolenia, warsztaty).

  • Otwartość na zmiany i chęć rozwoju zawodowego.

Mile widziane

  • Czynne prawo jazdy kat. B.

  • Znajomość programów: Comarch ERP XL, ESET, ME DesktopCentral, ServiceDesk+ oraz innych z portfolio ManageEngine.

  • Znajomość zarządzania urządzeniami: Juniper, Fortinet, Ubiquiti, Mikrotik.

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • firmowa drużyna sportowa

  • preferencyjne pożyczki

  • parking dla pracowników

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • dofinansowanie wypoczynku

  • dofinansowanie dojazdów do pracy

  • doładowanie samochodów elektrycznych

  • dofinansowanie okularów

Etapy rekrutacji
1

Rozmowa telefoniczna z rekruterką.

2

Spotkanie z meadżerem i rekruterką, stacjonarnie lub online

3

Informacja zwrotna.

4

Witamy na pokładzie!

Port Gdańsk to najszybciej rozwijający się port Europy. Odgrywa znaczącą rolę jako ogniwo Transeuropejskiego Korytarza Transportowego, łączącego kraje skandynawskie z Południowo-Wschodnią Europą. Jeżeli chcesz stać się częścią naszego zespołu, dołącz do nas!

Przewiń do profilu firmy