Oferta pracy

Administrator Systemów i Sieci Komputerowych

CompuGroup Medical Polska Sp. z o.o.

  • Do Dysa 9, Lublin
    Lublin, lubelskie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • rekrutacja zdalna

Do Dysa 9

Lublin

Technologie, których używamy

Wymagane

  • RedHat

  • VMware

Twój zakres obowiązków

  • Twoim głównym zadaniem będzie obsługa naszych rozwiązań w obszarze systemów serwerowych opartych w większości o RedHat/ CentOS i VMware, z których codziennie korzysta tysiące użytkowników w szpitalach w całej Polsce.

  • Będziesz odpowiadać za zapewnienie ciągłej dostępności i stabilności rozwiązań, instalacje, wdrożenie i konfigurację środowisk, a także za rozwój nowych zagadnień z zakresu architektury, wydajności i bezpieczeństwa dostarczanych rozwiązań.

  • Pracę będziesz wykonywać w siedzibie firmy w Lublinie.

  • Umiejętność praktycznego wykorzystania wiedzy, dociekliwość i determinacja w dążeniu do celu będą kluczowymi elementami w Twojej codziennej pracy.

  • Dostarczając systemy informatyczne dla szpitali wspieramy pracę personelu odpowiedzialnego za zdrowie i życie pacjentów.

  • Pamiętaj, że pomagamy leczyć, każdego dnia!

Nasze wymagania

  • Doświadczenie w pracy na stanowisku Administratora Systemów i Sieci Komputerowych

  • Doświadczenie w administracji systemami operacyjnymi RedHat/CentOS

  • Doświadczenie w technologiach wirtualizacyjnych (VMware)

  • Doświadczenie w instalacji i konfiguracji sprzętu serwerowego i macierzowego

  • Doświadczenie w administracji sieciami komputerowymi

  • Doświadczenie w administracji systemami kopii bezpieczeństwa (Bacula, Veeam)

  • Doświadczenie w administracji systemami monitorowania systemów i sieci

Mile widziane

  • Znajomość Kubernetes, MongoDB, Azure, Devops

  • Znajomość rozwiązań Gitlab, Docker, Monit, Zabbix

  • Znajomość w zakresie administracji bazami danych (Oracle)

  • Znajomość rozwiązań w zakresie automatyzacji: Ansible, Puppet

  • Znajomość rozwiązań chmurowych: Azure, OCI

To oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w międzynarodowej organizacji

  • pracę w atmosferze współpracy w zespole, zaufania, wzajemnego szacunku oraz pomocy

  • możliwość zdobycia doświadczenia przy pracy z systemem klasy Enterprise

  • ciekawe szkolenia dopasowanie do potrzeb pracowników, konferencje

  • pracę zgodnie z metodykami zwinnymi

  • atrakcyjny pakiet socjalny (dofinansowanie urlopu wypoczynkowego, karnetu sportowego, ubezpieczenia medycznego, ubezpieczenie grupowe, lektoraty językowe, wyjazdy integracyjne),

  • elastyczne godziny pracy

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • elastyczny czas pracy

  • owoce

  • spotkania integracyjne

  • brak dress code’u

  • dofinansowanie wypoczynku

  • program rekomendacji pracowników

Jesteś ambitną osobą i chcesz się rozwijać? Lubisz pracę w zespole? W takim razie rozwiń z nami skrzydła swojej kariery! Skorzystaj z możliwości oferowanych przez globalną i innowacyjną firmę jaką jest CGM! Rozwijaj się wraz z jednym ze światowych liderów oprogramowania medycznego. W odróżnieniu od innych rozumiemy, ze rozwój produktu możliwy jest tylko dzięki rozwojowi ludzi, którzy go tworzą. CompuGroup Medical jest największą firmą w Polsce koncentrującą się wyłącznie na eHealth. Dostarczamy najnowocześniejsze systemy do ponad 400 000 klientów z 56 krajów, w tym do 150 największych polskich szpitali. Każdego dnia 4000 pracowników CGM na całym świecie tworzy innowacyjne rozwiązania informatyczne, które pomagają leczyć ludzi.

Przewiń do profilu firmy