Oferta pracy

Administrator Systemów i Sieci Teleinformatycznych (K/M)

PIT-RADWAR S.A. O firmie

  • Poligonowa 30, Warszawa
    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło 25 dni temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

PIT-RADWAR S.A.

Poligonowa 30

Warszawa

Technologie, których używamy

Wymagane

  • Windows Server

  • Linux

  • VMware

  • vSphere

Mile widziane

  • Fortinet

  • McAfee

  • MS Exchange

  • Azure

Twój zakres obowiązków

  • projektowanie architektury sieci w oparciu o analizę potrzeb

  • rozwiązywanie krytycznych problemów dotyczących masowych awarii systemów serwerowych i sieci teleinformatycznych

  • udział we wdrożeniach projektów informatycznych

  • zarządzanie systemami serwerowymi opartymi o system Windows Server 2016/2019 i Linux (serwery licencji, plików, baz danych, aplikacji, usług katalogowych, komunikacyjnych itp.)

  • udział w tworzeniu polityki bezpieczeństwa systemów i danych oraz w jej wdrażaniu

  • dbanie o integralność danych w sieci teleinformatycznej oraz realizacja okresowych archiwizacji

  • zarządzanie środowiskiem wirtualizacji opartym na VMware vSphere

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe, preferowane kierunki: informatyka, elektronika i telekomunikacja

  • wiedza w zakresie funkcjonowania i budowy systemów informatycznych (systemy operacyjne, protokoły i urządzenia sieciowe)

  • umiejętności analizy wymagań systemowych i definiowania wymagań na oprogramowanie

  • wiedza i praktyka w zakresie konfiguracji środowiska serwerowego w oparciu o Windows Serwer 2016/2019 i Linux

  • wiedza i praktyka w zarządzaniu usługami Active Directory

  • praktyczna znajomość możliwości oraz ograniczeń środowisk wirtualizacji

  • gotowość do pracy w trybie dwuzmianowym (II zmiana zdalnie)

  • praktyczna znajomość urządzeń Fortinet

  • praktyczna znajomość AV,DLP,TIE – McAfee

  • praktyczna znajomość systemu pocztowego MS Exchange 2019

  • doświadczenie w zarządzaniu usługami chmurowymi w środowiskach hybrydowych Azure (MS 365,AD, ADFS)

  • znajomość języka skryptowego Bash

  • praktyka w zarządzaniu zasobami sieciowymi (routery, przełączniki sieciowe, firewall'e, protokół 802.1x)

Tak organizujemy naszą pracę

Skład zespołu

  • administrator IT

Takie dajemy możliwości rozwoju

  • branżowe platformy e-learningowe

  • szkolenia wewnątrzfirmowe

  • szkolenia zewnętrzne

  • treningi umiejętności miękkich

  • wsparcie merytoryczne od liderów technologicznych

  • wymiana wiedzy technicznej w firmie

To oferujemy

  • umowę o pracę

  • elastyczne godziny pracy

  • rozwój kwalifikacji zawodowych

  • prywatną opiekę medyczną

  • dofinansowanie do karty Multisport

  • dofinansowanie do wypoczynku

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • firmowa biblioteka

  • brak dress code’u

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • dofinansowanie wypoczynku

  • dofinansowanie wakacji dzieci

  • paczki świąteczne

PIT-RADWAR S.A. jest jednym z czołowych dostawców urządzeń z zakresu elektroniki profesjonalnej dla Sił Zbrojnych Rzeczypospolitej Polskiej.

Spółka, od kilkudziesięciu lat prowadzi prace badawczo-rozwojowe w dziedzinie radiolokacji, radioelektronicznych systemów rozpoznania, systemów automatyzacji i wspomagania dowodzenia oraz powiązanych z nimi systemów uzbrojenia, zwłaszcza przeciwlotniczego. Produkty PIT-RADWAR S.A. znajdują się na uzbrojeniu wszystkich rodzajów Sił Zbrojnych RP a także na wyposażeniu armii zagranicznych.

PIT-RADWAR S.A. obsługuje pełny cykl dostaw wyrobów od określenia wymagań, poprzez prace badawczo-rozwojowe, prace projektowe, produkcję aż do wsparcia logistycznego oferowanego użytkownikom.

Stały rozwój, poszukiwanie nowych, innowacyjnych rozwiązań, wysoko kwalifikowana kadra pracownicza, wykorzystywanie najnowszych osiągnięć nauki i techniki pozwalają Spółce stale poszerzać ofertę i dostarczać nowoczesne, unikalne rozwiązania w pełni dostosowane do współczesnych, wciąż wrastających wymagań odbiorców.

PIT-RADWAR S.A. należy do Polskiej Grupy Zbrojeniowej.

Przewiń do profilu firmy