Oferta pracy
122/2021

Administrator Systemów i Sieci Teleinformatycznych

PIT-RADWAR S.A.

Poligonowa 30

Praga-Południe

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • dbanie o bezpieczeństwo sieci i systemów poprzez monitorowanie oraz zapewnienie ciągłości działania sieci, systemów oraz usług informatycznych i rozwiązywanie problemów wraz z udzielaniem wsparcia technicznego,

  • udział we wdrożeniach projektów informatycznych,

  • tworzenie i aktualizacja dokumentacji technicznej,

  • zarządzanie systemami serwerowymi opartymi o system Windows Server 2016/2019 i Linux (serwery licencji, plików, baz danych, aplikacji, usług katalogowych, komunikacyjnych itp.),

  • zarządzanie systemem pocztowym Exchange 2019 on-premis,

  • zarządzanie systemem PKI,

  • zarządzanie systemem do zapobiegania wyciekom danych firmowych.

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe, preferowane kierunki: informatyka, elektronika i telekomunikacja,

  • wiedza z zakresu funkcjonowania i budowy systemów informatycznych (systemy operacyjne, protokoły i urządzenia sieciowe),

  • minimum pięcioletnie doświadczenie na podobnym stanowisku,

  • wiedza i praktyka w zakresie konfiguracji środowiska serwerowego w oparciu o Windows Serwer 2016/2019,

  • wiedza i praktyka w zarządzaniu usługami Active Directory,

  • wiedza i praktyka w zarządzaniu usługą ADCS (PKI),

  • wiedza i praktyka w zarządzaniu usługami pocztowymi Exchange 2010-2019,

  • wiedza i praktyka w zarządzaniu usługami antyspamowymi,

  • dobra znajomość systemu Linux,

  • podstawowa znajomość Powershell-a.

Mile widziane

  • praktyczna znajomość urządzeń Fortinet,

  • praktyczna znajomość AV,DLP,TIE – McAfee,

  • doświadczenie w zarządzaniu usługami chmurowymi w środowiskach hybrydowych Azure (MS 365,AD, ADFS),

  • umiejętność pisania skryptów PowerShell i VBS,

  • znajomość zagadnień związanych z szyfrowaniem i kryptografią (PGP, szyfrowanie i podpisywanie poczty, protokoły TLS, algorytmy typu AES256, standard FIPS, urządzenia HSM).

To oferujemy

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,

  • elastyczne godziny pracy,

  • ciekawą, odpowiedzialną i ambitną pracę oraz możliwość zdobycia specjalistycznej wiedzy,

  • stały rozwój kompetencji, rozbudowany system szkoleniowy, działanie w zespole profesjonalistów,

  • pakiet benefitów firmowych (prywatna opieka medyczna, dofinansowanie do karty Multisport, dofinansowanie do wypoczynku, inne),

  • dostęp do najnowocześniejszej technologii w codziennej pracy,

  • dofinansowanie kształcenia na studiach wyższych, podyplomowych i doktoranckich,

  • możliwość pisania prac dyplomowych na podstawie materiałów i badań prowadzonych w PIT-RADWAR S.A.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • elastyczny czas pracy

  • brak dress code’u

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • dofinansowanie wypoczynku

  • dofinansowanie wakacji dzieci

  • paczki świąteczne

PIT-RADWAR S.A. jest jednym z czołowych dostawców urządzeń z zakresu elektroniki profesjonalnej dla Sił Zbrojnych Rzeczypospolitej Polskiej.

Spółka, od kilkudziesięciu lat prowadzi prace badawczo-rozwojowe w dziedzinie radiolokacji, radioelektronicznych systemów rozpoznania, systemów automatyzacji i wspomagania dowodzenia oraz powiązanych z nimi systemów uzbrojenia, zwłaszcza przeciwlotniczego. Produkty PIT-RADWAR S.A. znajdują się na uzbrojeniu wszystkich rodzajów Sił Zbrojnych RP a także na wyposażeniu armii zagranicznych.

PIT-RADWAR S.A. obsługuje pełny cykl dostaw wyrobów od określenia wymagań, poprzez prace badawczo-rozwojowe, prace projektowe, produkcję aż do wsparcia logistycznego oferowanego użytkownikom.

Stały rozwój, poszukiwanie nowych, innowacyjnych rozwiązań, wysoko kwalifikowana kadra pracownicza, wykorzystywanie najnowszych osiągnięć nauki i techniki pozwalają Spółce stale poszerzać ofertę i dostarczać nowoczesne, unikalne rozwiązania w pełni dostosowane do współczesnych, wciąż wrastających wymagań odbiorców.

PIT-RADWAR S.A. należy do Polskiej Grupy Zbrojeniowej.

Przewiń do profilu firmy