Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Administrator systemów informatycznych

Grupa Nowa Farmacja Sp z o.o.

Transportowa 20

Nowe Miasto

Białystok

Technologie, których używamy

Wymagane

  • SQL

Twój zakres obowiązków

  • Wdrożenie i utrzymanie systemów informatycznych (głównie medycznych i/lub aptecznych)

  • Prowadzenie szkoleń z zakresu obsługi oprogramowania

  • Tworzenie raportów i analiz

  • Rozwiązywanie zgłoszeń użytkowników

  • Współpraca z firmami informatycznymi w zakresie sprzętu i oprogramowania

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe informatyczne lub Statusu studenta na kierunku informatycznym (minimum 2 rok studiów)

  • Doświadczenia we wdrażaniu systemów informatycznych

  • Znajomość oprogramowania medycznego lub aptecznego będzie dodatkowym atutem

  • Znajomości oprogramowania do prowadzenia placówek POZ będzie dodatkowym atutem

  • Podstawowej znajomości baz danych

  • Podstawowej wiedzy o technologiach IT

  • Umiejętności tworzenia zapytań SQL

  • Znajomości Windows, Office

  • Zdolności analitycznego myślenia, dyspozycyjności, dobrej organizacji pracy własnej,

  • Umiejętności pracy w zespole, komunikatywności

  • Czynnego prawo jazdy kat. B

To oferujemy

  • Stabilne warunki zatrudnienia w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku w oparciu o umowę o pracę

  • Atrakcyjne warunki finansowe

  • Możliwość rozwoju zawodowego

  • Przyjazną atmosferę pracy

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • dofinansowanie wypoczynku

  • dostęp do kafeterii benefitów pozapłacowych - MyBenefit

  • świadczenia z ZFŚS

  • bony świąteczne

  • nagrody jubileuszowe

Grupa Nowa Farmacja to jedna z największych sieci aptek, której historia zaczęła się w 2006r. Obecnie Grupa posiada ponad 140 aptek własnych i franczyzowych we wszystkich regionach Polski oraz aptekę internetową. Pasja, wiedza i doświadczenia pozwoliły na zbudowanie silnej marki dziś kojarzonej z profesjonalną obsługą i atrakcyjną ceną. Firma skupia doskonałych specjalistów z różnych dziedzin: farmaceutów, ekonomistów handlowców. Dzięki temu Grupa Nowa Farmacja należy dziś do znaczących podmiotów w branży.

Przewiń do profilu firmy