Oferta pracy

Administrator systemów informatycznych

Telewizja Polska S.A.

  • Biłgoraj

    Biłgoraj, lubelskie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), starszy specjalista (Senior)
  • praca zdalna, praca hybrydowa
  • Praca od zaraz
  • rekrutacja zdalna

Technologie, których używamy

Wymagane

  • Oracle

  • SQL

Mile widziane

  • Java

  • C#

Twój zakres obowiązków

  • administracja systemami informatycznymi: z obszaru zarządzania produkcją audycji telewizyjnych, zarządzanie reklamą oraz zarządzania licencjami audycji,

  • w ramach II linii wsparcia, pomoc użytkownikom biznesowym w bardziej złożonych incydentach funkcjonalnych, technicznych oraz z danymi,

  • parametryzacja i konfiguracja systemów,

  • bieżący monitoring stanu powierzonych systemów informatycznych,

  • aktywny udział w pracach rozwojowych powierzonych systemów, zbieranie wymagań, analizy funkcjonalne, organizacja testów, organizacja i obsługa wdrożeń

  • aktywny udział w budowie nowych systemów informatycznych TVP S.A.,

  • wsparcie merytoryczne i eksperckie z zakresu danego systemu informatycznego w projektach oraz dla innych zespołów biznesowych i IT,

  • współpraca z dostawcami w zakresie rozbudowy systemu oraz rozwiązywania incydentów,

  • tworzenie dokumentacji technicznej, analitycznej i użytkowej dla powierzonych systemów.

Nasze wymagania

  • zainteresowanie długotrwałą współpracą,

  • odpowiedzialność, o wysokim poczuciu obowiązku i zaangażowania w zakresie utrzymania powierzonyc mu systemów informatycznych,

  • otwartość na poznanie i obsługę dużego systemu, krytycznego z punktu widzenia firmy,

  • samodzielnego, wychodzącego z inicjatywą zarówno w obszarze rozwoju jak i utrzymania systemów,

  • komunikatywność, potrafiącego porozumieć się zarówno z biznesem jak i osobami technicznymi,

  • posiadanie umiejętności z zakresu analizy funkcjonalnej systemów IT,

  • posiadanie doświadczenie w obsłudze zgłoszeń incydentów oraz wniosków o zamiany funkcjonalności w systemie (tzw. CRów)

  • wyższe wykształcenie w zakresie nauk ścisłych (mile widziane informatyczne),

  • dobra znajomość języka SQL i baz danych (np. Oracle, MS SQL).

  • doświadczenie w programowaniu w jednym z języków: Java, C#

To oferujemy

  • możliwość rozwoju i kontaktu z najnowocześniejszymi technologiami,

  • możliwość udziału w wielu ciekawych projektach informatycznych – wdrożeniowych, utrzymaniowych, transformacyjnych,

  • dogodną lokalizację biura (siedziba TVP S.A. w Warszawie przy ul. Woronicza, przy stacji Metro Wierzbno), parking na terenie firmy,

  • możliwość śledzenia z bliska interesujących wydarzeń, jakie współtworzy nasza firma.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • parking dla pracowników

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • dofinansowanie biletów do kina, teatru

  • dofinansowanie wypoczynku

  • dofinansowanie wakacji dzieci

  • paczki świąteczne

  • wydarzenia firmowe

Etapy rekrutacji
1

Aplikacja

2

Analiza CV

3

Wywiad telefoniczny

4

Spotkanie rekrutacyjne

5

Zakończenie procesu rekrutacji

6

Informacja zwrotna

Jesteśmy największym nadawcą telewizyjnym w Polsce i kluczowym producentem i dystrybutorem w Europie Środkowej. W swojej ofercie posiadamy 15 Anten, wśród nich 6 w jakości HD oraz bogatą ofertę serwisów internetowych: sportowych, informacyjnych, rozrywkowych oraz VOD. Można również oglądać nasz program korzystając z aplikacji mobilnych oraz Smart TV - telewizji hybrydowej. Jako jedyny nadawca w Polsce emitujemy programy regionalne tworzone przez 16 oddziałów terenowych.

Przewiń do profilu firmy