Oferta pracy

Administrator Systemów Informatycznych

ENEA Centrum Sp. z o.o.

  • Bydgoszcz

    Bydgoszcz, kujawsko-pomorskie
  • ogłoszenie wygasło 5 miesięcy temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Technologie, których używamy

Wymagane

  • SKOK-O

  • SKOK-D

Twój zakres obowiązków

  • Administracja i rozwój systemów bilingowych (SKOK-O i SKOK-D);

  • Obsługa i realizacja zgłoszeń serwisowych zgłaszanych przez użytkowników systemów bilingowych;

  • Zapewnianie ciągłego i bezawaryjnego funkcjonowania systemów bilingowych;

  • Współpraca z dostawcami zewnętrznymi oraz klientem wewnętrznym w zakresie obsługiwanych systemów bilingowych;

  • Monitorowanie stanu systemów;

  • Tworzenie i modyfikacja raportów;

  • Uczestnictwo w opracowaniu i realizacji projektów informatycznych

  • Analiza i realizacja potrzeb biznesowych użytkowników systemów bilingowych;

  • Współpraca z administratorami baz danych w zakresie niezbędnym do wykonania kopii bezpieczeństwa oraz uczestnictwo w testach związanych z ich odtwarzaniem;

  • Współpraca z administratorami innych systemów i aplikacji

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe, preferowane kierunki w zakresie informatyki lub wykształcenie uzupełniające w zakresie technicznym,

  • Co najmniej 2 letnie doświadczenie na podobnym stanowisku lub 5 letnie doświadczenie biznesowe w zakresie pracy w sektorze energetycznym,

  • Bardzo dobra znajomość zasad oraz procesów biznesowych dot. sprzedaży i obrotu energią elektryczną,

  • Znajomość przepisów prawa dot. energii elektrycznej,

  • znajomość systemów dedykowanych sektorom użyteczności publicznej (tzw. sektor Utilities) – preferowane rozwiązania z sektora energetycznego,

  • znajomość aktualnych trendów z zakresu branży IT,

  • Bardzo dobra organizacja pracy, samodzielność w rozwiązywaniu problemów,

  • Nastawienie na skuteczność oraz terminowość realizacji zadań

Przewidywany termin zatrudnienia: styczeń 2022 r.

Kandydaci mogą przesyłać oferty w terminie do 26 listopada 2021 r. korzystając z przycisku Aplikowania.

Informujemy, iż skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.