Oferta pracy

Administrator Systemów Informatycznych – EAI/ESB

NetiaO firmie

  • Puławska 464, Warszawa
    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło 7 dni temu
  • kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Netia

Puławska 464

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • utrzymanie aplikacji i interfejsów w obszarze integracji systemów i automatyzacji procesów, opartych na IBM IIB/ACE oraz Jboss;

  • wsparcie użytkowników w zakresie bieżącej eksploatacji systemów (3 linia);

  • współpraca z działami rozwoju oprogramowania;

  • wsparcie procesu wdrażania zmian w systemach informatycznych.

Nasze wymagania

  • 2-3 lata doświadczenia na podobnym stanowisku

  • doświadczenie w administrowaniu serwerami aplikacyjnymi np. JBoss, Tomcat

  • doświadczenie w pracy w systemach operacyjnych rodziny Unix/Linux

  • motywacja do poszerzania wiedzy

  • samodzielność i odpowiedzialność

  • podstawowa znajomość relacyjnych baz danych i języka SQL

  • podstawowa znajomość technologii: XML/XSL, J2EE, JSP, HTML, WebServices

  • podstawowa znajomość zagadnień związanych z protokołem TCP/IP

  • podstawowa znajomość narzędzi monitoringu systemów np. Zabbix

Mile widziane

  • praktyczna znajomość systemów typu EAI/ESB (preferowane IIB/ACE)

  • umiejętność pisania skryptów w środowiskach UNIX

  • znajomość systemów BPM (jBPM, Camunda)

  • doświadczenie w pracy w środowiskach zwirtualizowanych/skonteneryzowanych

To oferujemy

  • zatrudnienie na podstawie umowy B2B,

  • możliwość udziału w ciekawych projektach;

  • pracę w zgranym zespole;

  • elastyczny czas pracy i możliwość częściowej pracy zdalnej.