Oferta pracy

Administrator Systemów Informatycznych

Gdańska Stocznia "Remontowa" S.A.O firmie

Gdańska Stocznia "Remontowa" S.A.

Na Ostrowiu 1

Gdańsk

Gdańska Stocznia „Remontowa” im. J. Piłsudskiego S.A. to firma z ponad 65-letnią tradycją. Specjalizuje się w remontach przebudowach i modernizacjach statków oraz obiektów offshore. Należy do grupy kapitałowej Remontowa Holding S.A., największej grupy stoczniowej w Polsce, która zatrudnia 8 tysięcy pracowników.

Poszukujemy kandydatów na stanowisko:

ADMINISTRATOR SYSTEMÓW INFORMATYCZNYCH
obszar: finanse i księgowość

 Zadania:

  • udział we wdrożeniu systemu TETA ERP w zakresie finansów i księgowości,
  • prowadzenie prac związanych z utrzymaniem, konfiguracją oraz rozwojem systemu TETA ERP
    w obszarze finanse i księgowość,
  • monitoring obszaru integracji systemu TETA ERP z systemami zewnętrznymi,
  • wsparcie użytkowników modułu finanse i księgowość,
  • testowanie, dokumentowanie oraz przekazywanie rozwiązań do eksploatacji,
  • bieżąca współpraca z pozostałymi działami,
  • obsługa zgłoszeń serwisowych.

Wymagania:

  • wiedza merytoryczna z zakresu finansów i księgowości,
  • dobra znajomość pakietu MS Office,
  • mile widziana znajomość:
    • systemu TETA ERP lub podobnych,
    • bazy danych ORACLE,
    • języka SQL (umiejętność pisania zapytań SQL),
    • narzędzia do raportowania Crystal Reports.

Oferujemy:

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej,
  • atrakcyjne wynagrodzenie zawsze na czas,
  • pracę w zespole osób otwartych na wymianę wiedzy i doświadczeń,
  • możliwość rozwoju zawodowego oraz stałego podnoszenia kwalifikacji.

Osoby zainteresowane udziałem w procesie rekrutacji prosimy o przesłanie CV za pośrednictwem przycisku Aplikuj.

w temacie prosimy wpisać: „Administrator”

Informujemy, że wszystkie nadesłane aplikacje zostaną przeanalizowane.
Odpowiedzi udzielimy jednak na aplikacje spełniające podane przez nas kryteria.

Prosimy o zamieszczenie następującej klauzuli:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Gdańską Stocznię „Remontowa” im. J. Piłsudskiego S.A. dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji – zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych)”

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy