Oferta pracy

Administrator systemów informatycznych

kaes.

  • Gdańsk

    Gdańsk, pomorskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna, praca hybrydowa
  • Praca od zaraz

Technologie, których używamy

Wymagane

  • Windows Server

Mile widziane

  • MySQL

  • Linux

Twój zakres obowiązków

  • Codzienne wsparcie użytkowników w zakresie obsługi urządzeń i systemów IT

  • Administracja i utrzymanie sieci komputerowej firmy (LAN/WAN) wraz z urządzeniami (serwery, routery, modemy, drukarki sieciowe itd.)

  • Utrzymanie ciągłości działania środowiska

  • Administrowanie systemami Microsoft Windows

  • Bezpośrednia i zdalna pomoc w informatycznej obsłudze firmy

  • Wdrażanie nowego oprogramowania

Nasze wymagania

  • Doświadczenie w zarządzaniu systemami i infrastrukturą IT

  • Praktyczna znajomość konfiguracji sieci LAN

  • Podstawowa znajomość protokołów i usług sieciowych

  • Podstawowa znajomość systemu Windows Server i jego usług

  • Komunikatywność i umiejętność pracy w zespole

  • Pozytywne nastawie i umiejętność dobrej organizacji czasu pracy

  • Gotowość do poszerzania wiedzy

  • Gotowość do pracy stacjonarnej w Malborku

  • Znajomość systemów operacyjnych Linux oraz baz danych (MSSQL, MySQL)

  • Wykształcenie wyższe techniczne

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie, pewne wynagrodzenie, system premiowy

  • Zniżki pracownicze

  • Elastyczny czas pracy (możliwość pracy z nauką lub innymi obowiązkami)

  • Kompleksowe wdrożenie w zadania

  • Możliwość rozwoju zawodowego

  • Niekorporacyjna atmosfera w pracy, praca w zgranym zespole

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • spotkania integracyjne

  • brak dress code’u

  • parking dla pracowników

  • paczki świąteczne

  • inicjatywy dobroczynne

Wdrożenie (ok. 6 miesięcy) stacjonarnie w Malborku, później hybrydowo (3 dni stacjonarnie, 2 dni zdalnie).

Osoby zainteresowane ofertą i spełniające powyższe kryteria prosimy o przesłanie CV za pomocą przycisku aplikowania, wraz z klauzulą dot. przetwarzania danych.

Informujemy, że skontaktujemy się jedynie z wybranymi kandydatami.

kaes.

Sieć sklepów multibrandowych kaes. oferuje odzież, obuwie oraz akcesoria polskich, zagranicznych marek z segmentu casual – sport, takich jak: adidas, Puma, Tom Tailor, New Balance, 4F, Outhorn, Reebok, Skechers, Vans, Under Armour, Cross Jeans, Kappa, Prosto.

Bliskość

Nasze sklepy stacjonarne znajdują się już w ponad 100 miastach na terenie Polski, często są to mniejsze miejscowości, bo sami w takiej działamy. Każdy nasz kolejny sklep powstaje z myślą o tym, że chcemy być jeszcze bliżej Ciebie.

Firma to ludzie

Najsilniejszą stroną firmy są ludzie. Mając zespół doświadczonych osób, działających z pasją i zaangażowaniem, patrzymy w przyszłość z optymizmem. Lubimy pracować razem, by naszym klientom zaoferować wszystko, co najlepsze. Chcesz nas bliżej poznać i pracować w kaes.? Dzieli Cię tylko jedno kliknięcie - aplikuj.

Przewiń do profilu firmy