VECTRA S.A.

Administrator Systemów Informatycznych

VECTRA S.A.O firmie

  • Ważna jeszcze 2 dni
    do: 19 maj 2021
  • Rekrutacja zdalna
  • kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

VECTRA S.A.

aleja Zwycięstwa 253

Gdynia

Technologie, których używamy

Wymagane

  • Java

  • JavaScript

  • SQL

Twój zakres obowiązków

  • Utrzymanie aplikacji produkcyjnych, głównie w zakresie śledzenia logów aplikacji, rejestrowania zgłoszeń o znalezionych błędach, a także monitoringu dostępności i wydajności aplikacji.

  • Obsługa i analiza incydentów i problemów związanych z działaniem systemów informatycznych.

  • Zapewnienie właściwego poziomu świadczenia usług IT poprzez proaktywny monitoring środowisk produkcyjnych.

  • Udział w projektach informatycznych związanych z wdrażaniem nowych modułów/funkcjonalności systemów.

  • Weryfikacja zgodności działania systemu z wymaganiami.

Nasze wymagania

  • Co najmniej roczne doświadczenie w pracy jako administrator systemów informatycznych.

  • Dobra znajomość języka SQL lub JavaScript, Java.

  • Znajomość języka angielskiego w stopniu pozwalającym na czytanie dokumentacji technicznej.

  • Znajomość modelu zarządzania ITIL Foundation v3.

Mile widziane

  • znajomość specyfiki usług branży telewizji kablowych.

Tak organizujemy naszą pracę

Tak pracujemy

  • wewnątrz organizacji
  • rozwijasz kilka projektów jednocześnie

Takie dajemy możliwości rozwoju

  • czas na rozwój Twoich pomysłów

  • szkolenia wewnątrzfirmowe

  • wsparcie merytoryczne od liderów technologicznych

  • wymiana wiedzy technicznej w firmie

To oferujemy

  • elastyczną formę zatrudnienia

  • możliwość pracy wśród młodych, energicznych ludzi

  • szkolenia wdrażające konieczne do realizacji powierzonych zadań

  • niezbędne narzędzia pracy

  • możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji zawodowych, możliwość rozwoju

  • kartę MULTISPORT

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • dostęp do platformy kafeteryjnej

VECTRA S.A.

Vectra to wiodący na rynku ogólnopolski kablowy operator telekomunikacyjny, który oferuje klientom pakiet nowoczesnych usług. Wieloletnie doświadczenie firmy, bogata oferta oraz systematyczny rozwój ugruntowały jej silną pozycję w branży. Rynek telekomunikacyjny, w którym działa zmienia się dynamicznie, wymaga ciągłego doskonalenia usług i wprowadzania innowacyjnych rozwiązań z różnych obszarów biznesowych. Dotychczasowy sukces Vectry to przede wszystkim wynik zaangażowania i kreatywności całego zespołu, któremu firma daje możliwość rozwoju zawodowego na wielu płaszczyznach.

Przewiń do profilu firmy