Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Administrator Systemów Informatycznych

Muzeum Historyczne Miasta Krakowa

  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz
  • запрошуємо працівників з України
ukrainian-friendly-overlay
Запрошуємо працівників з України
Роботодавець відкритий для працевлаштування громадян України

Rynek Główny 35

Stare Miasto

Kraków

Technologie, których używamy

System operacyjny

O projekcie

Poszukujemy do kilkuosobowego zespołu IT osobę, która wesprze działanie i rozwój systemów oraz infrastruktury informatycznej. W naszym Muzeum posiadamy więcej niż „jeden serwer oraz parę PCtów” :). Jesteśmy jednym z czołowych miejskich muzeów w Polsce pod kątem posiadanych instalacji multimedialnych (Podziemia Rynku, Fabryka Emalia Oskara Schindlera). Jeśli posiadasz wymagane doświadczenie i potrafisz współpracować zespołowo oraz realizować wyznaczone cele, to zapraszamy do udziału w procesie rekrutacji.

Twój zakres obowiązków

  • administracja systemami serwerowymi i aplikacjami

  • nadzór nad prawidłowym funkcjonowaniem infrastruktury serwerowej (hardware), aktualizacja oprogramowania, komunikacja z zewnętrznymi dostawcami usług serwisowych (komunikacja m.in. w j. angielskim)

  • nadzór nad realizacją umów w zakresie nadzorowanych urządzeń i systemów

  • świadczenie bezpośredniego oraz zdalnego wsparcia technicznego i merytorycznego w związku z administrowanymi urządzeniami i systemami (komunikacja w j. polskim)

  • dokumentowanie realizowanych prac

Nasze wymagania

  • wykształcenie min. średnie (preferowane techniczne, informatyczne)

  • doświadczenie w administracji systemami Windows Server (Active Directory) – przynajmniej przez 2 lata w ciągu ostatnich 4-5 lat

  • znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym oraz pozwalającym na zrozumienie dokumentacji technicznej

  • bardzo dobre umiejętności interpersonalne i komunikacyjne, wysoka kultura osobista

  • umiejętność pracy w zespole

  • wymagana bardzo dobra znajomość języka polskiego w mowie i piśmie (obsługa klientów wewnętrznych)

Mile widziane

  • doświadczenie lub adekwatna wiedza z zakresu zarządzania systemami macierzy dyskowych (DAS/SAN)

  • doświadczenie w pracy w środowisku VMware

  • doświadczenie w instalacji i konfiguracji serwerów oraz serwisów opartych o systemy operacyjne linux (np. Debian)

Tak organizujemy naszą pracę

Tak pracujemy

  • wewnątrz organizacji
  • masz wpływ na wybór narzędzi i technologii
  • masz wpływ na rozwiązania technologiczne

Skład zespołu

  • administrator IT

Tak pracujemy nad projektem

  • dokumentacja

  • środowiska testowe

  • testy manualne

Takie dajemy możliwości rozwoju

  • szkolenia wewnątrzfirmowe

  • szkolenia zewnętrzne

  • wymiana wiedzy technicznej w firmie

To oferujemy

  • ciekawą pracę w renomowanej, dynamicznie rozwijającej się instytucji kultury

  • stabilne zatrudnienie

  • wynagrodzenie adekwatne do umiejętności i doświadczenia zawodowego

  • pakiet świadczeń socjalnych i motywacyjnych

  • możliwość rozwoju zawodowego

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • elastyczny czas pracy

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • spotkania integracyjne

Warunki pracy i płacy:

  • rodzaj umowy - umowa o pracę

  • wymiar czasu pracy - pełny etat

  • miejsce pracy – oddziały Muzeum Historycznego Miasta Krakowa

  • godziny pracy – zgodnie z harmonogramem (najczęściej pn.-pt. w godzinach 8.00-16.00)

Wymagane dokumenty:

  • CV wraz z oświadczeniem zawierającym zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w złożonych dokumentach dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez Muzeum Historyczne Miasta Krakowa z siedzibą w Krakowie, Rynek Główny 35, zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych.

Termin i miejsce składania dokumentów:

Wymagane dokumenty należy przesłać pocztą elektroniczną na adres: [email protected] lub złożyć w sekretariacie Muzeum Historycznego Miasta Krakowa – Pałac Krzysztofory, ul. Rynek Główny 35 w nieprzekraczalnym terminie do dnia 20.10.2022 r. z adnotacją:

„Oferta na stanowisko: Administrator Systemów Informatycznych”.

O terminie przeprowadzenia rozmów kwalifikacyjnych wybrani kandydaci będą informowani telefonicznie.

Informacja o wyniku naboru będzie umieszczona na stronie internetowej MK − www.muzeumkrakowa.pl

Informujemy, że odpowiadamy tylko na wybrane oferty i nie zwracamy przesłanych dokumentów.