Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Administrator Systemów Informatycznych

PKP CARGO S.A.

  • Kraków

    Kraków, małopolskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca hybrydowa

Technologie, których używamy

System operacyjny

Twój zakres obowiązków

  • Administrowanie, utrzymanie oraz rozwój systemów bezpieczeństwa IT (SIEM, AV, XDR, IDS/IPS, PIM/PAM)

  • Utrzymanie wysokiej dostępności i wydajności powierzonych systemów

  • Monitorowanie wydajności i pojemności

  • Instalacja i utrzymywanie systemów w środowiskach Linux oraz Windows

  • Tworzenie i modyfikacja reguł bezpieczeństwa, zarządzanie zmianą

  • Współpraca z dostawcami w zakresie administrowanych systemów

  • Integracja procesów bezpieczeństwa z procesami biznesowymi

  • Udział w procesie wyboru oraz wdrożeniach nowych rozwiązań z zakresu bezpieczeństwa IT

Nasze wymagania

  • Wykształcenie min. średnie (preferowane wyższe informatyczne)

  • Doświadczenie na analogicznym stanowisku - mile widziane

  • Znajomość działania usług i technologii bezpieczeństwa (SIEM, AV, XDR, IDS/IPS, PIM/PAM)

  • Wiedza i doświadczenie związane z administracją, utrzymaniem oraz rozwojem rozwiązań bezpieczeństwa teleinformatycznego

  • Umiejętność projektowania i testowania rozwiązań bezpieczeństwa

  • Znajomość systemów operacyjnych Linux oraz Windows Server

  • Znajomość budowy i działania systemów informatycznych (warstwa sieciowa, systemów operacyjnych, aplikacyjna)

  • Znajomość języka angielskiego na poziomie pozwalającym na rozumienie dokumentacji technicznej

  • Umiejętność analizy i rozwiązywania problemów

  • Chęć podnoszenia kwalifikacji z zakresu cyberbezpieczeństwa

  • Umiejętność pracy w zespole

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie (w oparciu o umowę o pracę na pełen etat)

  • Pracę w zgranym zespole, w renomowanej firmie

  • Ulgowe Usługi Transportowe, zniżki na Bilety Międzynarodowe

  • Możliwość objęcia grupowym ubezpieczeniem na życie i skorzystania z prywatnej opieki medycznej

  • Bogaty pakiet świadczeń socjalnych (m.in dofinansowanie do rodzinnego wypoczynku, pożyczki dla pracowników na preferencyjnych warunkach, dofinansowanie do żłobków i przedszkoli)

Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • preferencyjne pożyczki

  • dofinansowanie wypoczynku

  • dofinansowanie do żłobków i przedszkoli

PKP CARGO S.A. jest największym kolejowym przewoźnikiem towarowym w Polsce i jednym z największych w Unii Europejskiej.

Oferuje zintegrowane łańcuchy logistyczne, łącząc transport kolejowy, samochodowy oraz morski.

W PKP CARGO zatrudnionych jest blisko 16 tys. osób, którym oferujemy ciekawą, pełną wyzwań pracę w prężnie rozwijającej się firmie. Zapewniamy stabilne warunki zatrudnienia, możliwości rozwoju zawodowego w strukturach firmy oraz przyjazną atmosferę.

Kliknij aplikuję i zostań członkiem zespołu PKP CARGO S.A.

Przewiń do profilu firmy