Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Administrator Systemów Informatycznych

Bilplast S.A.O firmie

  • Obywatelska 117, Łódź
    Łódź, łódzkie
  • Ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Bilplast S.A.

Obywatelska 117

Łódź

Technologie, których używamy

Wymagane

  • DNS

Twój zakres obowiązków

  • zarządzanie bieżącym środowiskiem IT firmy produkcyjnej - rozwój, utrzymanie, wdrożenia nowych rozwiązań

  • diagnozowanie i rozwiązywanie problemów w zakresie utrzymywanych aplikacji

  • wsparcie klientów wewnętrznych

  • zarządzanie zgłoszeniami incydentów oraz ich rozstrzyganie

  • obsługę aplikacji i wdrażanie zmian

  • rozbudowę narzędzi monitorujących oraz bieżące monitorowanie systemów i aplikacji

  • wsparcie użytkowników w zakresie obsługiwania aplikacji

  • kontakty z dostawcami w zakresie dotyczącym utrzymania aplikacji i/lub jej rozwoju

Nasze wymagania

  • wykształcenie kierunkowe

  • doświadczenie w administrowaniu aplikacjami, minimum 2 lata

  • dobra znajomość systemów operacyjnych Windows Server oraz Linux

  • znajomość usług Microsoft (DNS, DHCP, AD, IIS, Hyper-V, WSUS, GPO)

  • znajomość zagadnień sieciowych – konfiguracja urządzeń Mikrotik, Cisco

  • doświadczenie w pracy z systemami ERP – dodatkowym atutem będzie znajomość systemu Impuls EVO

  • znajomość ITIL

  • dobrej komunikacji i chęci współpracy z innymi pracownikami, oraz umiejętności pracy w zespole

  • znajomość języka angielskiego pozwalająca na czytanie dokumentacji technicznej

To oferujemy

  • stabilne warunki pracy u pracodawcy, który wciąż się rozwija i zwiększa zatrudnienie

  • prace przy ciekawych projektach np. System MES, Obieg dokumentów (DMS), PRZEMYSŁ 4.0

  • dzień wolny w dniu Twoich urodzin

  • świadczenia socjalne takie jak dofinansowanie do wakacji, karty multisport czy dodatkowy zastrzyk gotówki na święta

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • kawa / herbata

  • napoje

  • parking dla pracowników

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • dofinansowanie wypoczynku

  • dofinansowanie wakacji dzieci

  • świętowanie urodzin

  • dodatkowy urlop