Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Administrator Systemów Informatycznych

Infinite Sp. z o.o.

  • Lublin

    Lublin, lubelskie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca zdalna

Technologie, których używamy

Wymagane

  • Ansible

  • Terraform

  • bosh

System operacyjny

Twój zakres obowiązków

  • Utrzymanie bieżącego środowiska

  • Zapewnienie ciągłości działania usług

  • Nadzór nad Datacenter

  • Wdrażanie nowych rozwiązań

  • Realizacja projektów dla naszych klientów

Nasze wymagania

  • Bardzo dobrej znajomości i rozumienia architektury systemów operacyjnych Linux

  • Znajomości narzędzi automatyzujących zarządzanie infrastrukturą (Ansible, Terraform, Bosh)

  • Doświadczenia w pracy z technologiami wirtualizacyjnymi (KVM, Docker)

  • Dobrej znajomości języków skryptowych (bash)

  • Dobrej znajomości technologii sieciowych TCP/IP, VLAN, routing oraz używania narzędzi (tcpdump, wireshark, iptables, iproute2)

  • Doświadczenie w pracy z narzędziami do monitoringu i logowania (Zabbix, ELK, Grafana, Prometheus)

  • Angielski umożliwiający tworzenie oraz rozumienie dokumentacji

Mile widziane

  • Dobra znajomości baz danych OpenSource PostgreSQL/MySQL/Mariadb/Percona

  • Znajomość serwerów webaplikacji Tomcat/Wildfly

  • Umiejętność programowania w Python lub Perl

  • Znajomość rozproszonych systemów plików (Swift, Ceph, S3)

  • Znajomość i doświadczenie w technologiach takich jak CloudFoundry, Elasticsearch

  • Doświadczenie w pracy z wirtualizacjami OpenStack, VMWare, XEN, Kubernetes

  • Znajomość systemów Windows, Active Directory

To oferujemy

  • Stabilne miejsce pracy

  • Różne formy współpracy

  • Prace w zespole z dużym doświadczeniem

  • Atrakcyjny pakiet socjalny (paczki, bony, karty sportowe, pakiet ubezpieczeń)

  • Możliwość pracy zdalnej

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

Infinite IT Solutions jest firmą, której misją jest dostarczanie klientom nowoczesnych rozwiązań i usług informatycznych. Z naszych narzędzi korzysta już ponad 3000 przedsiębiorstw w kraju i zagranicą. Tym co cechuje naszą firmę jest profesjonalizm oraz zaangażowanie w dalszy rozwój.

Przewiń do profilu firmy