Administrator Systemów Informatycznych

    Lublin, lubelskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca hybrydowa
  • Praca od zaraz
  • rekrutacja zdalna

Technologie, których używamy

Wymagane

  • Windows Server

  • Linux

  • VMware

Mile widziane

  • Ansible

  • Docker

  • Oracle

  • Elasticsearch

  • Agile (Scrum)

  • CI/CD

  • Git

  • OpenVAS/Nessus

  • Postgres

System operacyjny

O projekcie

Dział Infrastruktury i Usług IT odpowiedzialny jest za wdrażanie, utrzymanie i rozwijanie systemów i aplikacji służących do wspierania pracowników w działalności biznesowej. Systemy mają szerokie spektrum zastosowań od systemów, poprzez interfejsy komunikacyjne z naszymi dostawcami, skończywszy na klastrach serwerów.

W skład typowych zadań działu wchodzą czynności dotyczące systemów zarządzania informacją, wdrażanie rekomendacji InfoSec, współpraca z działem bezpieczeństwa.

W ramach pracy na stanowisku Administratora Systemów Informatycznych będziesz brał udział w transformacji cyfrowej EOS Poland, której częściami składowymi jest digitalizacja oraz robotyzacja procesów biznesowych. Twoja praca będzie stanowiła kluczowy element w tej przemianie. Do Twoich zadań będzie należało zarządzanie środowiskiem informatycznym, ze szczególnym uwzględnieniem aspektów InfoSec, które będą ułatwiały działalność biznesową pracownikom EOS Poland.

Twój zakres obowiązków

  • Zarządzanie procesem instalacji i aktualizacji systemów oraz aplikacji,

  • Dbanie o zgodność z politykami bezpieczeństwa, compliance,

  • Bieżąca współpraca z zespołem bezpieczeństwa,

  • Definiowanie wymagań w zakresie infrastruktury (sieci, serwerów) dla środowisk testowych oraz produkcyjnych,

  • Zarządzanie klastrem VMware i OracleVM,

  • Administrowanie systemami Linux i/lub Windows,

  • Monitorowanie utrzymywanych systemów, ze szczególnym uwzględnieniem narzędzi typu SIEM,

  • Automatyzacja procesów,

  • Aktualizowanie bazy wiedzy i przygotowanie dokumentacji technicznej,

  • Współpraca z zespołem w celu rozwiązywania incydentów i problemów w zarządzanych systemach,

  • Realizowanie zgłoszeń użytkowników jako druga linia wsparcia w ramach zarządzanego obszaru zgodnie z wymaganiami SLA,

  • Udział w projektach i wdrażaniu nowych rozwiązań,

  • Współpraca międzynarodowa w ramach grupy finansowej.

Nasze wymagania

  • min. 3 lat doświadczenia na podobnym stanowisku,

  • znajomości systemów Linux w szczególności Ubuntu i Centos

  • podstawowa wiedza z zakres administracji i utrzymania sieci,

  • znajomość języków skryptowych (np. bash, PowerShell, batch),

  • znajomość narzędzi z zakresu InfoSec,

  • umiejętność pracy po presją czasu i szybkiego rozwiązywania problemów,

  • umiejętność pracy w zespole,

  • umiejętność samodzielnej organizacji pracy,

  • znajomości języka angielskiego pozwalającego swobodnie czytać dokumentację techniczną i prowadzić korespondencję z anglojęzycznymi partnerami.

  • znajomość administracji bazami danych Oracle i/lub Postgres

  • umiejętność pisania skryptów np. shell Windows i/lub Linux

  • znajomość narzędzi do automatyzacji, np. Ansible

  • doświadczenie w pracy z Dockerem

  • znajomość normy ISO 27001

Podział czasu pracy
60%

zarządzanie systemami i aplikacjami

20%

analiza oraz tworzenie i wdrażanie nowych rozwiązań

10%

udział w spotkaniach biznesowych

5%

tworzenie dokumentacji

5%

udział w szkoleniach specjalistycznych

Tak organizujemy naszą pracę

Liczba osób w zespole

  • 9

Tak pracujemy

  • wewnątrz organizacji
  • koncentrujesz się na jednym projekcie
  • rozwijasz kilka projektów jednocześnie
  • masz wpływ na wybór narzędzi i technologii
  • masz wpływ na rozwiązania technologiczne
  • masz wpływ na produkt
  • tworzysz kod "od zera"
  • koncentrujesz się na rozwoju produktu
  • koncentrujesz się na utrzymaniu kodu
  • agile
  • scrum
  • waterfall

Skład zespołu

  • backend developer
  • lider techniczny
  • architekt
  • devOps
  • specjalista cyberbezpieczeństwa
  • support
  • product owner
  • project manager
  • analityk biznesowy
  • analityk systemowy
  • administrator IT

Tak pracujemy nad projektem

  • Continuous Deployment

  • Continuous Integration

  • DevOps

  • SysOps

  • wsparcie architekta / lidera technicznego

  • active monitoring

  • dokumentacja

  • narzędzia do trackowania zadań

  • NFR

  • zarządzanie długiem technologicznym

  • automatyzacja testów

  • pentesty

  • środowiska testowe

  • testy funkcjonalne

  • testy integracyjne

  • testy jednostkowe

  • testy wydajnościowe

  • testy manualne

Takie dajemy możliwości rozwoju

  • budżet rozwojowy

  • czas na rozwój Twoich pomysłów

  • konferencje w Polsce

  • mentoring

  • szkolenia wewnątrzfirmowe

  • szkolenia zewnętrzne

  • treningi umiejętności miękkich

  • wsparcie merytoryczne od liderów technologicznych

  • wymiana wiedzy technicznej w firmie

To oferujemy

  • Pracę w międzynarodowej firmie finansowej o ugruntowanej pozycji na rynku

  • Kulturę organizacyjną nastawioną na zaufanie, autonomię i odpowiedzialność

  • Zatrudnienie w ramach umowy o pracę lub kontrakt B2B

  • Pakiet startowy

  • Ciekawą, odpowiedzialną i pełną wyzwań pracę w zespole profesjonalistów

  • Możliwość pracy zdalnej (model hybrydowy)

  • Dostęp do platformy kafeteryjnej Worksmile

  • Pakiet benefitów (m.in. dofinansowanie do opieki medycznej, karty Multisport, grupowego ubezpieczenia na życie)

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • spotkania integracyjne

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • dofinansowanie wypoczynku

  • świętowanie urodzin

  • program rekomendacji pracowników

Etapy rekrutacji
1

Zbieranie i selekcja CV

2

Spotkanie rekrutacyjne online

3

Złożenie oferty pracy wybranemu kandydatowi

Jesteśmy zespołem ekspertów w zakresie zakupu i zarządzania wierzytelnościami. Wykorzystując nowoczesne rozwiązania technologiczne, dostarczamy usługi finansowe dopasowane zarówno do potrzeb naszych partnerów biznesowych, jak i osób zadłużonych. Na polskim rynku jesteśmy obecni od 1998 roku. Należymy do międzynarodowej Grupy OTTO. Jako członek Związku Przedsiębiorstw Finansowych w Polsce, działamy zgodnie z zasadami Dobrych Praktyk.

Zatrudniamy prawie 500 osób w trzech lokalizacjach: Warszawie, Lublinie i Białej Podlaskiej.

Podstawą naszej firmy są ludzie – zaangażowani profesjonaliści, którzy pomagają rozwiązywać problemy finansowe. Stawiamy na wiedzę i kompetencje, ale przede wszystkim na osobowość, kreatywność i innowacyjność. Każdego pracownika traktujemy jak talent, ponieważ to dzięki nim bez trudu realizujemy nasze cele i nieustannie się rozwijamy.

Przewiń do profilu firmy