Oferta pracy

Colas PolskaO firmie

  • Poznań

    Poznań, wielkopolskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Technologie, których używamy

Wymagane

  • Veeam Backup

  • Activ Directory

  • DNS

  • DHCP

  • Terminal Service

  • IIS

  • Print Server

  • File Server

  • PowerShell

  • MS SQL w zakresie administracji i utrzymania

  • T-SQL

  • Office365

Mile widziane

  • ITIL

  • PowerBI, SQL, Reporting Services

System operacyjny

Twój zakres obowiązków

  • rozwój i nadzór nad infrastrukturą serwerową i sieciową

  • zapewnienie ciągłości dostępu do zasobów informatycznych

  • współpraca z dostawcami usług informatycznych

  • backup danych

  • wsparcie użytkowników końcowych

  • udział w projektach informatycznych

Nasze wymagania

  • min. 2-letnie doświadczenia w administracji systemami MS Windows / MS Windows Server/ Hyper-V

  • znajomość zagadnień związanych infrastrukturą sieciową

  • znajomość zagadnień związanych z serwerami, macierzami i sprzętem teleinformatycznym

  • znajomość narzędzi i systemów jak wyżej w ogłoszeniu

Tak organizujemy naszą pracę

Liczba osób w zespole

  • 5

Tak pracujemy

  • wewnątrz organizacji
  • rozwijasz kilka projektów jednocześnie
  • masz wpływ na wybór narzędzi i technologii

Skład zespołu

  • administrator IT

Tak pracujemy nad projektem

  • active monitoring

  • dokumentacja

Takie dajemy możliwości rozwoju

  • mentoring

  • szkolenia wewnątrzfirmowe

  • szkolenia zewnętrzne

To oferujemy

  • praca w niezwykle energicznym, otwartym i komunikatywnym zespole IT chwalonym przez inne działy :)

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • szkolenia i kursy zawodowe

  • nagroda roczna

  • opieka medyczna dla pracownika

  • dofinansowanie do ubezpieczenia na życie

  • dofinansowanie do urlopu

  • dofinansowanie wczasów dzieci

  • dofinansowanie do karty sportowej

  • świadczenie świąteczne

Colas Polska

COLAS zatrudnia ponad 60.000 pracowników na całym świecie, dysponując siecią 800 oddziałów konstrukcyjnych i 2000 jednostek produkcyjnych, które umożliwiają realizację około 100.000 projektów rocznie.

Jako światowy lider w branży drogowej, COLAS rozpoczął swoją aktywność na rynku polskim w 1997 roku. Obecnie funkcjonuje i rozwija działalność poprzez dwie Spółki: COLAS Polska - sektor drogowy oraz COLAS Kruszywa - sektor wydobywczy.

W 2019 roku COLAS Polska przejął od jednego z liderów budownictwa drogowego 11 wytwórni MMA, wraz z laboratoriami, jednostkami sprzętowymi oraz brygadami bitumicznymi, jednocześnie uzyskując status przedsiębiorstwa o zasięgu ogólnokrajowym.

Przewiń do profilu firmy

Rozpatrujemy także aplikacje złożone poprzez stronę internetową Colas Polska.