Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Administrator systemów informatycznych

DomData AG Sp. z o.o.

Aleje Solidarności 46

Stare Miasto

Poznań

Twój zakres obowiązków

  • Utrzymanie i zarządzanie środowiskami IT na wewnętrzne potrzeby firmy oraz w ramach realizowanych projektów

  • Instalacja i konfigurowanie serwerów i usług

  • Monitorowanie serwerów oraz diagnozowanie i usuwanie problemów w ich działaniu

  • Zapewnienie odpowiedniego poziomu bezpieczeństwa środowiska IT

  • Obsługa zgłoszeń i incydentów z poziomu II linii wsparcia

  • Współpraca z pozostałymi pracownikami w zakresie bieżących zadań

  • Tworzenie i utrzymanie dokumentacji systemów i usług

Nasze wymagania

  • Doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku

  • Wykształcenie o profilu informatycznym lub pokrewne

  • Dobra znajomość systemów MS Windows Serwer

  • Znajomość środowiska wirtualizacji Vmware

  • Podstawowa znajomość zagadnień sieciowych (LAN/WAN)

  • Podstawowa znajomość systemów Linux

Mile widziane

  • Znajomość systemów obsługi poczty elektronicznej (MS Exchange, postfix) oraz systemów antyspamowych

  • Znajomość zagadnień administracyjnych dotyczących serwerów MS SQL

  • Znajomość systemu backupu Veeam

  • Znajomość zagadnień związanych z utrzymaniem w chmurze

  • Znajomość języka angielskiego

To oferujemy

  • Możliwość pracy zdalnej po okresie próbnym

  • Program polecenia pracowników

  • Elastyczne godziny pracy

  • Wygodna lokalizacja biura (przystanek Aleje Solidarności: Autobus: 168, 170, 171, 178, 183, 191 Tramwaj: 12, 14, 15, 16

  • Dofinansowanie udziału w szkoleniach, kursach i konferencjach branżowych,

  • Możliwość uczenia się od bardziej doświadczonych współpracowników

  • Możliwość awansu

  • Casual Dress code

  • Dofinansowanie okularów

  • Liczne integracje oraz eventy organizowane w firmie

  • Wsparcie oraz pomoc zarówno w czasie wdrożenia, jak i po okresie szkoleniowym

  • Udział w inicjatywach dobroczynnych

  • Swobodna atmosfera, wszyscy jesteśmy na "Ty" :)

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • owoce

  • firmowa biblioteka

  • kawa / herbata

  • program rekomendacji pracowników

  • inicjatywy dobroczynne

  • parking dla rowerów

Etapy rekrutacji
1

Weryfikacja przesłanych dokumentów.

2

Rozmowa kwalifikacyjna z kierownikiem danego działu.

3

Rozmowa z Dyrektorem właściwej komórki organizacyjnej.

Jesteśmy 250-osobową firmą działającą na rynku IT od 15 lat. Nasze projekty realizujemy w Polsce i na terenie krajów Unii Europejskiej. Jesteśmy autorem platformy procesowej Ferryt BPM oraz platformy analitycznej InForum. Z naszych rozwiązań korzystają m.in. najnowocześniejsze banki w Polsce.

Dowiedz się o nas więcej na domdata.pl

Przewiń do profilu firmy