Oferta pracy

Administrator Systemów Informatycznych

ENEA Centrum Sp. z o.o.

  • Poznań

    Poznań, wielkopolskie
  • ogłoszenie wygasło 23 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Technologie, których używamy

System operacyjny

Twój zakres obowiązków

  • Administracja i rozwój integracyjnego stosu technologicznego (narzędzi i usług) Oracle,

  • uczestnictwo w opracowaniu i realizacji projektów informatycznych,

  • monitorowanie stanu powierzonych systemów i aplikacji,

  • współpraca z dostawcami zewnętrznymi oraz klientem wewnętrznym w zakresie modyfikacji obsługiwanych systemów i aplikacji,

  • zapewnianie ciągłego i bezawaryjnego funkcjonowania administrowanych systemów i aplikacji,

  • tworzenie i modyfikacja raportów,

  • prowadzenie dokumentacji wprowadzanych zmian,

  • uczestnictwo w tworzeniu i modyfikacji procedur i instrukcji,

  • kontrola działania interfejsów, sprawdzanie logów,

  • analizowanie potrzeb oraz komunikacja z użytkownikami w celu identyfikacji ich potrzeb biznesowych,

  • współpraca z administratorami baz danych w zakresie niezbędnym do wykonania kopii bezpieczeństwa oraz uczestnictwo w testach związanych z ich odtwarzaniem,

  • współpraca z administratorami innych systemów informatycznych.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie techniczne preferowane kierunki z branży IT,

  • co najmniej 2 letnie doświadczenie na stanowisku administratora systemu klasy Linux/Unix,

  • umiejętność i doświadczenie w testowaniu i wdrażaniu zmian w systemach IT

  • doświadczenie w realizacji projektów informatycznych,

  • znajomość narzędzi do monitorowania systemów IT– np. Nagios,

  • umiejętność pisania skryptów – np. Bash,

  • znajomość języka angielskiego w stopniu umożliwiającym swobodne posługiwanie się dokumentacją techniczną,

  • bardzo dobra organizacja pracy, samodzielność w rozwiązywaniu problemów,

  • nastawienie na skuteczność oraz terminowość realizacji zadań.

  • komunikatywność i otwartość na współpracę

Mile widziane

  • znajomość zagadnień i technologii/narzędzi integracyjnych (ESB, SOA, WebService, SOAP), JDeveloper oraz Oracle Weblogic,

  • doświadczenie w administracji środowiskiem Kubernetes,

  • umiejętność programowania, doświadczenie w programowaniu w JAVIE/JEE,

  • znajomość narzędzi służących do administrowania relacyjnymi bazami Danych Oracle lub MS-SQL,

  • znajomość języków SQL i PL/SQL,

  • znajomość aktualnych trendów z zakresu branży IT

Przewidywany termin zatrudnienia: sierpień 2022 r.

Informujemy, iż skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.