Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Administrator systemów informatycznych

REMONDIS Sp. z o.o.

  • Poznań

    Poznań, wielkopolskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna

Technologie, których używamy

Wymagane

  • SQL

  • Oracle

  • MSSQL

Twój zakres obowiązków

  • Wdrożenie systemów informatycznych wspomagających prace użytkowników,

  • Praca z systemami bazodanowymi,

  • Instalowanie, aktualizowanie, konfigurowanie, optymalizowanie systemów oraz komponentów,

  • Tworzenie dokumentacji technicznej oraz dokumentacji aplikacji,

  • Tworzenie raportów wg wymagań użytkowników,

  • Obsługa, analiza zgłoszeń i incydentów związanych z działaniem aplikacji i środowiska.

Nasze wymagania

  • Posiadasz wykształcenie wyższe o profilu: informatycznym, w obszarze automatyki lub pokrewnym,

  • Masz zdolności analityczne, znajomość relacyjnych baz danych, doświadczenie w zarządzaniu bazami danych MSSQL, ORACLE i innymi,

  • Znasz język PL/SQL oraz T‐SQL,

  • Masz umiejętność pracy z użytkownikami w zakresie rozwiązywania problemów i incydentów,

  • Masz (mile widziana) znajomość środowiska Oracle APEX a także mile widziane doświadczenie na stanowisku związanym z wdrożeniem systemów, analizą wymagań, programowaniem

  • Cechuje Ciebie samodzielność, komunikatywność, zaangażowanie oraz jesteś zorientowany na rozwiązania,

  • Znasz język niemiecki (preferowany) i/lub angielski , prosimy o Twoje CV w preferowanym przez Ciebie języku.

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,

  • Pracę na samodzielnym stanowisku,

  • Możliwość rozwoju zawodowego w profesjonalnym zespole,

  • Pakiet benefitów.

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

Dziękujemy za nadesłane zgłoszenia, jednocześnie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

REMONDIS to rodzinna marka o niemieckich korzeniach i jedno z największych przedsiębiorstw w świecie w branży recyklingu, usług komunalnych i zaopatrzenia w wodę. Działa w 33 krajach świata i świadczy usługi dla ponad 30 mln mieszkańców. W Polsce REMONDIS jest obecny od 30 lat, jest liderem w swojej branży. Działa w 47 miastach na terenie całej Polski.

Przewiń do profilu firmy