Logo Pracuj.pl

Administrator systemów informatycznych

Uniwersytet Medyczny im. Karola Marcinkowskiego w PoznaniuO firmie

  • Poznań, wielkopolskie
  • ogłoszenie wygasło 10 miesięcy temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz

Uniwersytet Medyczny im. Karola Marcinkowskiego w Poznaniu

Rokietnicka 7

Grunwald

Poznań

Sprawdź jak dojechać

Technologie, których używamy

Mile widziane

  • Grafana

  • Zabbix

  • VMware

  • Microsoft Azure

Twój zakres obowiązków

  • administracja systemami Linux (Debian, CentOS, OpenSuSE)
  • zarządzanie bezpieczeństwem systemów poprzez Iptables (znajomość nmap, wireshark)
  • konfiguracja i zarządzanie systemów pocztowych opartych o postfix, dovecot, spamassassin
  • administracja systemem pocztowym Zimbra 8.8 (GUI oraz CLI)
  • administracja systemem MS Exchange Online
  • zarządzanie systemem podstawowym i zapasowych DNS - bind 9 (transfer stref jednostek podrzędnych, delegacje)
  • zarządzanie bazami danych mysql, msssql - podstawy
  • zarządzanie linuksowymi systemami hostingowymi (głównie php-fpm, apache, nginx)
  • programowanie skryptowe python, bash, php (głównie synchronizacja bazodanowa)
  • znajomość konfiguracji zabezpieczeń systemów pocztowych takich jak DMARC (spf, dkim)

Nasze wymagania

  • posiadasz 2 - 3 lata na podobnym stanowisku
  • wykształcenie kierunkowe lub pokrewne
  • wcześniejsze doświadczenie zawodowe w zakresie obsługi wymienionych wyżej systemów informatycznych
  • dokładność i spostrzegawczość, umiejętność analizowania i wnioskowania

  • monitoring i konfiguracja: graphana, zabbix
  • zarządzanie systemem Barracuda Email Security Gateway
  • znajomość Laravel php-framework
  • podstawy administracji w środowisku Vmware
  • znajomość środowiska MS Azure

Tak organizujemy naszą pracę

Tak pracujemy

  • wewnątrz organizacji

To oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w uczelni publicznej z ponad 100-letnią historią
  • umowę o pracę na okres próbny, docelowo na czas nieokreślony
  • możliwość rozwoju i zdobywania doświadczeń
  • pakiet świadczeń socjalnych (kartę uprawniającą do zakupu usług sportowo-kulturalnych, dofinansowanie do wypoczynku i inne)

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • ubezpieczenie na życie
  • preferencyjne pożyczki
  • brak dress code’u
  • dodatkowe świadczenia socjalne
  • dofinansowanie biletów do kina, teatru
  • dofinansowanie wypoczynku
  • Multisport

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV poprzez przycisk APLIKUJ.

Uniwersytet Medyczny im. Karola Marcinkowskiego w Poznaniu jest jedną z wiodących uczelni medycznych w Polsce, która na przestrzeni kilkudziesięciu lat wniosła znaczący wkład w rozwój polskiej nauki i medycyny. Na jej obecną pozycję miał wpływ nie tylko wysoki poziom kształcenia - poparty osiągnięciami naukowymi kadry akademickiej, ale przede wszystkim ponad osiemdziesięcioletnia tradycja, która narodziła się wraz z powstaniem Wydziału Lekarskiego Uniwersytetu Poznańskiego, w kwietniu 1920 roku.

Uniwersytet Medyczny w Poznaniu wraz z zapleczem sześciu szpitali klinicznych jest prężną i dynamiczną Uczelnią. Jego rozwój oparty jest na nowoczesnej bazie naukowej i dydaktycznej, na największej spośród wszystkich medycznych szkół wyższych w kraju liczbie kierunków i specjalności oraz na licznej kadrze - ponad 1000 nauczycieli akademickich, w tym około 300 z tytułem profesora.

Administrator systemów informatycznych, Rokietnicka 7, Grunwald, Poznań