Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Administrator systemów informatycznych

Instytut Włókien Naturalnych i Roślin Zielarskich - Państwowy Instytut Badawczy

Wojska Polskiego 71/b

Jeżyce

Poznań

Twój zakres obowiązków

  • Zapewnianie ciągłości działania systemów informatycznych

  • Instalacja, konfiguracja i serwisowanie sprzętu IT

  • Zapewnienie użytkownikom dostępu do usług i aplikacji

  • Wsparcie użytkowników w obsłudze sprzętu i systemów informatycznych

  • Tworzenie i aktualizowanie dokumentacji dla utrzymywanych usług i systemów informatycznych

  • Uczestnictwo w opracowaniu i realizacji projektów informatycznych

Nasze wymagania

  • Co najmniej 2 letnie doświadczenie na podobnym stanowisku

  • Umiejętność zarządzania systemami operacyjnymi Linux/Windows

  • Dobra znajomość zasad bezpieczeństwa teleinformatycznego

  • Zdolności analityczne

  • Sumienność i rzetelność w wypełnianiu powierzonych zadań

  • Samodzielność w działaniu

To oferujemy

  • Umowę o pracę

  • Atrakcyjne wynagrodzenie

  • Możliwość pracy hybrydowej

  • Przyjazną atmosferę

  • Dofinansowanie do kursów i szkoleń