Administrator systemów informatycznych

Sano-Nowoczesne Żywienie Zwierząt Sp. z o.o.

  • Sękowo (pow. szamotulski)

    Sękowo (pow. szamotulski), wielkopolskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz

Technologie, których używamy

Wymagane

  • SQL

  • SAP

  • MS Server

  • Active Directory

  • VMware

  • VLAN

  • VPN

  • Linux

Twój zakres obowiązków

  • Administracja, utrzymanie systemów, zarządzanie infrastrukturą IT.

  • Administracja systemami SAP, Opdwin, Graffiti, MaxHR, Procontrol, Płatnik, Delpro, Sage Symfonia,

  • Administracja bazami danych IBM DB2, Postgres, MsSQL,

  • Zarządzanie monitoringiem przemysłowym.

  • Zarządzanie, utrzymanie sieci teleinformatycznej, przewodowej, bezprzewodowej.

  • Zarządzanie, utrzymanie sieci telefonicznej - centrale telefoniczne Slican, 3CX, Yeastar,

  • Zarządzanie hostingiem.

  • Zarządzanie backupem, kopiami zapasowymi,

  • Wsparcie użytkowników końcowych.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe kierunkowe,

  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,

  • Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office, VmWare,

  • Umiejętność konfiguracji urządzeń sieciowych (Mikrotik, Ubiquiti),

  • Bardzo dobra znajomość systemu SAP,

  • Znajomość MS SQL, IBM DB2, Postgres,

  • Komunikatywność i chęć o nauki nowych rzeczy.

To oferujemy

  • Pracę stacjonarną w biurze w Sękowie,

  • Umowę o pracę,

  • Możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych,

  • Udział w ciekawych projektach informatycznych,

  • Ubezpieczenie grupowe, karta Multisport.

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

Sano to duża europejska marka. Działamy w branży żywienia zwierząt, zajmujemy się produkcją pasz dla zwierząt. Pracujemy w 3 lokalizacjach na systemie SAP. Posiadamy własne serwery fizyczne i wirtualne, które obsługuje oprogramowanie VmWare, Windows Server oraz Linux.

Przewiń do profilu firmy