Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Administrator Systemów Informatycznych

Kimball ElectronicsO firmie

Kimball Electronics

Poznańska 1C

Tarnowo Podgórne (pow. poznański)

Technologie, których używamy

System operacyjny

Twój zakres obowiązków

  • Administrowanie infrastrukturą sieciowo-komputerową dla środowisk Windows w obszarze produkcji i w obszarze biurowym w celu zapewnienia wysokiej dostępności systemów w cyklu 24/7/365.

  • Wsparcie użytkowników i systemów produkcyjnych w zakresie systemów MS Windows oraz aplikacji.

  • Administracja określonych usług sieciowo-serwerowych (DHCP, PXE, WDS, SCCM, Acronis Backup, SolarWinds, NNMi, itp.) oraz urządzeń sieciowych (HPE/Cisco).

  • Wdrażanie nowych rozwiązań usprawniających procesy instalacji aktualizacji systemów MS Windows , implementacji usług Office 365 i Windows 10 Enterprise.

Nasze wymagania

  • Umiejętność budowania własnego środowiska i narzędzi pracy,

  • Kreatywność w realizacji zadań, szukaniu rozwiązań, wprowadzeniu usprawnień,

  • Doświadczenie w zarządzaniu dużą ilości stacji roboczych,

  • Znajomość zagadnień z zakresu infrastruktury sieciowej poparte doświadczeniem w pracy na podobnym stanowisku,

  • Wykształcenie wyższe techniczne,

  • Znajomość języka angielskiego na poziomie B2 wg Skali Rady Europy,

  • Solidność i zaangażowanie,

  • Zorientowanie na cel i rozwiązywanie problemów.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • opieka stomatologiczna

  • dofinansowanie wypoczynku

  • paczki świąteczne

  • dofinansowanie dojazdów do pracy

  • program rekomendacji pracowników

  • inicjatywy dobroczynne