Oferta pracy

Administrator Systemów Informatycznych

Ceramika Paradyż Sp. z o.o.O firmie

  • Tomaszów Mazowiecki

    Tomaszów Mazowiecki, łódzkie
  • Ogłoszenie wygasło 15 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Administrowanie i wsparcie użytkowników w zakresie przydzielonych systemów informatycznych.

  • Tworzenie na potrzeby użytkowników raportów oraz zarządzanie nimi w zakresie systemów informatycznych.

  • Modyfikacja systemów pod kątem nowej funkcjonalności i standardów cyberbezpieczeństwa.

  • Proponowanie i wdrażanie nowych technologii i rozwiązań z zakresu obsługiwanych systemów.

  • Uczestniczenie w projektach informatycznych dotyczących rozwoju systemów informatycznych.

  • Utrzymywanie sprzętu IT oraz IoT.

  • Tworzenie podstawowych zapytań w języku PL/SQL.

  • Nadawanie i audyt uprawnień dla użytkowników w zakresie przydzielonych systemów informatycznych.

  • Aktywny udział w pracy zespołów wdrożeniowych.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie minimum średnie, preferowane kierunki: elektronika, informatyka.

  • Minimum dwuletnie doświadczenie w obszarze administrowania rozwiązaniami w zakresie systemów informatycznych.

  • Umiejętność obsługi programów Word, Excel, PowerPoint, Outlook na poziomie średniozaawansowanym.

  • Wiedza w zakresie administracji Windows Server na poziomie średniozaawansowanym.

  • Znajomość bazy danych Active Directory na poziomie podstawowym.

  • Prawo jazdy kategorii B.

  • Mile widziana znajomość języka angielskiego na poziomie A2.

  • Mile widziana podstawowa znajomość w zakresie administracji bazą danych Oracle, platform Linux oraz programowania w jednym z języków: Python, C#, PowerShell, PHP.

  • Komunikatywność, orientacja na klienta, samodzielność.

To oferujemy

  • Stabilną pracę w polskiej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku.

  • Ciekawą, pełną wyzwań pracę w dynamicznym zespole.

  • Wsparcie w procesie adaptacji zawodowej poprzez program „Dobry Start”.

  • Współpracę z najlepszymi specjalistami w branży.

  • Możliwość rozwoju osobistego i zawodowego.

  • Refundację kosztów kształcenia.

  • Atrakcyjny pakiet socjalny dla pracowników i ich rodzin.

Szukamy osoby, której powierzymy zarządzanie działaniami komunikacji marketingowej on-line, w ramach realizacji strategii marketingowej firmy.