Administrator Systemów Informatycznych - Utrzymanie aplikacji w obszarze integracji

NetiaO firmie

  • Gorzów Wielkopolski
    Gorzów Wielkopolski, lubuskie
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca zdalna, praca hybrydowa
  • rekrutacja zdalna
  • Запрошуємо працівників з України
Запрошуємо працівників з України
Роботодавець відкритий для працевлаштування громадян України

Technologie, których używamy

System operacyjny

Twój zakres obowiązków

  • Utrzymanie aplikacji i interfejsów w obszarze integracji systemów i automatyzacji procesów, opartych na IBM IIB/ACE oraz Jboss/WildFlye
  • Wsparcie procesu wdrażania zmian w systemach informatycznych
  • Współpraca z działami rozwoju oprogramowania
  • Wsparcie użytkowników w zakresie bieżącej eksploatacji systemów (II linia)

Nasze wymagania

  • 2-3 lata doświadczenia na podobnym stanowisku
  • Doświadczenie w administrowaniu serwerami aplikacyjnymi np. JBoss/WildFlye, Tomcat
  • Doświadczenie w pracy w systemach operacyjnych rodziny Unix/Linux
  • motywacja do poszerzania wiedzy
  • Samodzielność i odpowiedzialność
  • Podstawowa znajomość: działania relacyjnych baz danych i języka SQL; technologii: XML/XSL, J2EE, WebServices; zagadnień związanych z protokołem TCP/IP; narzędzi monitoringu systemów np. Zabbix

Mile widziane

  • Praktyczna znajomość systemów typu EAI/ESB (preferowane IBM MQ/IIB/ACE)
  • Umiejętność pisania skryptów w środowiskach UNIX
  • Znajomość systemów BPM (jBPM, Camunda)
  • Doświadczenie w pracy w środowiskach zwirtualizowanych/skonteneryzowanych (Docker/Kubernetes)

To oferujemy

  • Umowa o pracę lub zatrudnienie na umowę B2B
  • Praca hybrydowa
  • Pracę w zespole kreatywnych profesjonalistów i dobrej atmosferze
  • Pakiet benefitów firmowych (prywatna opieka medyczna,
  • ubezpieczenie grupowe, pakiet sportowy, atrakcyjną ofertę na produkty Netii, Grupy Cyfrowego Polsatu oraz firm współpracujących)

Administrator Systemów Informatycznych - Utrzymanie aplikacji w obszarze integracji, Gorzów Wielkopolski