Oferta pracy

Towarzystwo Ubezpieczeń na Życie Cardif Polska S.A.

Administrator Systemów Informatycznych

Towarzystwo Ubezpieczeń na Życie Cardif Polska S.A.O firmie

plac Marszałka Józefa Piłsudskiego 2

Warszawa

Technologie, których używamy

Wymagane

  • Windows Server

  • Red Hat Linux 6/7

  • Active Directory

Twój zakres obowiązków

  • Administracja i utrzymanie systemów informatycznych działających w oparciu o Microsoft Windows Server 2008/2012/2016, Red Hat Linux 6/7

  • Administracja siecią lokalną i urządzeniami sieciowymi (routery i przełączniki CISCO)

  • Współpraca w zakresie wdrażania nowych rozwiązań informatycznych

  • Współpraca w utrzymaniu infrastruktury IT

  • Współpraca z departamentami biznesowymi w zakresie technologii informatycznych

  • Świadczenie usług dla innych departamentów, rozwiązywanie incydentów

Nasze wymagania

  • Co najmniej 3-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku

  • Wykształcenie wyższe (preferowane kierunki: informatyka, matematyka, fizyka)

  • Bardzo dobra znajomość środowiska Windows 2008/2012/2016, ActiveDirectory

  • Bardzo dobra znajomość Red Hat Linux 6/7

  • Znajomość urządzeń CISCO

  • Znajomość zagadnień wirtualizacji

  • Znajomość ITIL

  • Umiejętność automatyzacji procesów w oparciu o skrypty (bash, power shell)

  • Wiedza w zakresie obsługi i konfiguracji sieci LAN

  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego

  • Umiejętność pracy w zespole

To oferujemy

  • Pracę w międzynarodowej firmie ubezpieczeniowej o ugruntowanej pozycji,

  • Możliwość dołączenia do stabilnej organizacji, która nieustannie się rozwija,

  • Możliwość rozwoju zawodowego,

  • Dogodną lokalizację biura (Pl. Piłsudskiego 2 w Warszawie), możliwość pracy zdalnej, a także elastyczne godziny pracy,

  • Pakiet świadczeń pracowniczych

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • dodatkowe świadczenia socjalne

BNP Paribas Cardif to stabilna firma ubezpieczeniowa, wchodząca w skład międzynarodowej grupy BNP Paribas – jednej z największych instytucji finansowych na świecie.

Innowacyjne podejście do ubezpieczeń zaowocowało powstaniem nowej dziedziny – bancassurance, której jesteśmy twórcą i znaczącym graczem.

Na polskim rynku istniejemy od 1998 roku, oferując m.in. ubezpieczenia kredytobiorców oraz szeroką gamę innych ubezpieczeń.

Przewiń do profilu firmy
Tak się u nas pracuje