Administrator Systemów Informatycznych

CANAL+ Polska S.A.O firmie

  • aleja Sikorskiego 9, Warszawa
    Warszawa, mazowieckie
  • Ważna jeszcze 23 dni
    do: 09 lip 2021
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

CANAL+ Polska S.A.

aleja Sikorskiego 9

Warszawa

Technologie, których używamy

Wymagane

  • Linux

  • CentOS

  • Ansible

  • Git

  • Python

  • Docker

  • Grafana

  • influxdb

  • Zabbix

  • Oracle

Twój zakres obowiązków

Utrzymanie ciągłości i prawidłowego działania systemów informatycznych.

W szczególności administrowanie:

• serwerami, klastrami systemowymi i systemami operacyjnymi Linux

• infrastrukturą SAN, Storage, VMWare

• środowiskiem hostingowym WWW

• systemami backupowymi Veeam, HP DP

Nasze wymagania

Od kandydatów oczekujemy:

Doświadczenia w administrowaniu oraz praktycznej znajomości zagadnień:

• serwery z systemami operacyjnymi Linux, w szczególności CentOS

• macierze dyskowe (HPE) oraz sieć SAN (Brocade)

• środowiska wirtualne VMWare, Oracle VM

• serwery pocztowe sendmail/postfix

• rozwiązania serwerowe i backupowe w szczególności związane ze środowiskiem baz danych Oracle

• tworzenie skryptów bash/shell

• klastry systemowe

• technologie związane z ansible, git, python, docker, grafana, influxdb, zabbix

Warunkami koniecznymi są:

• minimum 2 lata doświadczenia w zarządzaniu utrzymaniem systemów i infrastruktury IT

• wyższe wykształcenie kierunkowe - techniczne/informatyczne

• dobra znajomość języka angielskiego pozwalająca na czytanie dokumentacji technicznej

Mile widziane

  • certyfikaty potwierdzające wiedzę i umiejętności

To oferujemy

  • współpracę w oparciu o umowę o pracę

  • pracę w zgranym, wzajemnie wspierającym się zespole

  • realny rozwój umiejętności

  • znaczące rozszerzenie posiadanych kompetencji

  • nową, unikalną i cenną wiedzę

  • prywatną opiekę medyczną, pakiet sportowy, dostęp do bogatej oferty CANAL+

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

CANAL+ to nowoczesna platforma cyfrowa premium, w której znajdziesz prestiżowe wydarzenia sportowe, gorące premiery filmowe, produkcje dokumentalne, kulinarne, wnętrzarskie oraz programy dla dzieci.

CANAL+ to również przyjazne technologie, dzięki którym użytkownik może korzystać z bogatej oferty programowej w sposób dopasowany do swoich indywidualnych potrzeb.

Przewiń do profilu firmy
Tak się u nas pracuje