Logo Pracuj.pl

Administrator Systemów Informatycznych

Bank Ochrony Środowiska S.A.O firmie

  • Warszawa
    Warszawa, mazowieckie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • Administracja powierzonymi aplikacjami
  • Współpraca z firmami zewnętrznymi w zakresie eksploatacji powierzonych aplikacji

Nasze wymagania

  • Podstawowa znajomość środowisk Linux/Unix
  • Podstawowa znajomość SQL
  • Dyspozycyjność
  • Wysoka komunikatywność i umiejętność współdziałania w zespole
  • Znajomość j. angielskiego w stopniu umożliwiającym korzystanie z dokumentacji technicznej
  • Dodatkowym atutem będzie wiedza z obszaru: JBoss, Apache Tomcat
  • Mile widziana znajomość HTML

To oferujemy

  • atrakcyjne warunki zatrudnienia
  • możliwość rozwoju w jedynej takiej instytucji z misją ekologiczną o ugruntowanej pozycji na rynku

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • ubezpieczenie na życie
  • spotkania integracyjne
  • dofinansowanie biletów do kina, teatru
  • dofinansowanie wypoczynku
  • paczki świąteczne
  • program rekomendacji pracowników
  • inicjatywy dobroczynne
  • dostęp do biblioteki e-booków i audiobooków
  • sekcje sportowe
  • projekty wolontariackie/ekologiczne
  • dzień wolny z tytułu wolontariatu
  • świadczenia świąteczne

Bank Ochrony Środowiska S.A.

Bank zastrzega sobie prawo odpowiedzi tylko na wybrane oferty.

Informacje o wykształceniu, kwalifikacjach zawodowych oraz przebiegu dotychczasowego zatrudnienia, o których mowa w ogłoszeniu są niezbędne do wykonywania pracy na oferowanym stanowisku. Dane, o których mowa powyżej są przetwarzane wyłącznie w celu wyboru najlepszego kandydata na oferowane stanowisko.

Administrator Systemów Informatycznych, Warszawa