Oferta pracy

Administrator systemów informatycznych

Grupa Kapitałowa Inter Cars

  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), starszy specjalista (Senior)
  • praca zdalna, praca hybrydowa
  • rekrutacja zdalna

Zgrupowania AK "Kampinos" 15

Bielany

Warszawa

Technologie, których używamy

System operacyjny

Twój zakres obowiązków

  • Administrowanie usługami katalogowymi (Active Directory oraz usługami O365

  • Administracja serwerami terminalowymi

  • Administracja środowiskiem wirtualnym Vmware

  • Administracja i utrzymanie Serwerów Produkcyjnych IC

  • Administracja określonymi aplikacjami na serwerach IC

  • Rozwiązywanie problemów w ramach SDM

  • Realizacja wdrożeń i projektów w ramach JIRA

Nasze wymagania

  • Wykształcenia wyższego technicznego (preferowany kierunek Informatyka)

  • Doświadczenia na stanowisku Administratora Systemów Informatycznych lub na podobnym stanowisku

  • Dobrej znajomości: Active Directory, Vmware, Office365, Windows Server 2008/2012/2016

  • Odpowiedzialności i sumienności w wykonywaniu obowiązków

  • Umiejętności pracy w zespole

  • Znajomości języka angielskiego na poziomie B1/B2

To oferujemy

  • Dużą samodzielność w działaniu i możliwość realizacji własnych pomysłów.

  • Przestrzenne biuro w dogodnej lokalizacji (Stacja Metra Młociny)

  • Praca w modelu hybrydowym

  • Możliwość skorzystania z benefitów pozapłacowych na preferencyjnych warunkach

  • Zniżka pracownicza na części samochodowe grupy Inter Cars

  • Szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne

  • Możliwość rozwoju poziomego jak i pionowego wewnątrz struktury Inter Cars

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • spotkania integracyjne

Inter Cars S.A. to największy dystrybutor części zamiennych oraz materiałów eksploatacyjnych w Europie Środkowo-Wschodniej. Inter Cars S.A. prowadzi aktywną sprzedaż poprzez sieć sprzedaży w 14 krajach. W ofercie spółki znajdują się części zamiennych do samochodów osobowych i ciężarowych oraz części zamiennych i akcesoriów do naczep, przyczep, autobusów, maszyn rolniczych i motocykli.

Chcesz dołączyć do naszego zespołu IT?

Przewiń do profilu firmy

Zastrzegamy sobie możliwość odpowiedzi wyłącznie na wybrane oferty.