Logo Pracuj.pl

Administrator Systemów Informatycznych

Klient Pracuj.plO firmie

  • Warszawa
    Warszawa, mazowieckie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • rozwiązywanie zgłoszeń pracowników oraz wspieranie ich w pracy z systemami firmy (I linia wsparcia)
  • dbanie o poprawne działanie komputerów, serwerów, sieci komputerowej oraz urządzeń peryferyjnych
  • instalacja, konfiguracja oraz aktualizacja sprzętu i oprogramowania

Nasze wymagania

  • minimum dwuletnie doświadczenie w pracy z systemami Windows na podobnym stanowisku
  • bardzo dobra znajomość systemów Windows 7, 8, 10 oraz pakiet Microsoft Office
  • znajomość Windows Server, Active Directory, GPO, WSUS
  • znajomość protokołu TCP/IP oraz budowy i działania sieci LAN
  • mile widziana znajomość SCCM, Exchange, Office 365
  • dobra znajomość języka angielskiego

To oferujemy

  • umowę o pracę
  • interesującą i samodzielną pracę w szybko rozwijającej się firmie
  • możliwość pracy z nowoczesnymi technologiami
  • profesjonalne szkolenia
  • pracę w młodym i dynamicznym zespole w miłej i przyjaznej atmosferze

Firma z branży e-commerce poszukuje kandydata na stanowisko:

Administrator Systemów Informatycznych, Warszawa