Administrator Systemów Informatycznych

Netia

Netia

Puławska 464

Ursynów

Warszawa

Technologie, których używamy

Wymagane

  • SQL

  • XML

Mile widziane

  • Java

Twój zakres obowiązków

  • utrzymanie głównego systemu bilignowego

  • nadzorowanie procesów biznesowych realizowanych w systemie (takich jak: masowa wycena produktów, fakturowanie abonentów , rozliczanie wpłat, windykacja, generowanie plików do wydruków)

  • rozwiązywanie i analiza zgłoszonych błędów środowiska i systemu

  • cykliczne patchowanie systemu

  • nadzorowanie ciągłości i jakości pracy systemu

  • zarządzanie interfejsami systemu i wymianą danych

  • zarządzanie użytkownikami i wsparcie II linii w korzystaniu z funkcjonalności systemu

  • raportowanie ilościowe i jakościowe z systemu

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe techniczne – informatyka, telekomunikacja lub pokrewne kierunki;

  • znajomość PL/SQL, XML, relacyjnych baz danych (w szczególności Oracle), skrypty bash

  • znajomość systemów operacyjnych Unix/Linux na poziomie zaawansowanego użytkownika

  • praca z repozytorium kodu źródłowego (np.: SVN, GIT)

  • znajomość języka angielskiego przynajmniej na poziomie umożliwiającym pracę z dokumentacją techniczną

  • umiejętność współpracy w zespole

  • dokładność w realizacji zadań i dobra organizacja pracy własnej

  • znajomość dowolnego języka programowania (preferowane PERL, Java).

  • znajomość narzędzi monitoringu aplikacji (Zabbix)

To oferujemy

  • praca w kreatywnym i dynamicznie rozwijającym się zespole,

  • dużo ciekawych projektów.

  • świetna atmosfera :)

  • pakiet benefitów

  • możliwość pracy zdalnej