Ta oferta pracy jest nieaktualna od 1110 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Administrator Systemów Informatycznych

  • Warszawa, mazowieckie
  • Specjalista
  • 06.05.2015

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    PKO BP FINAT poszukuje pracownika na stanowisko:

    Miejsce pracy: Warszawa

    Opis stanowiska:

    Osoba zatrudniona na stanowisku będzie częścią zespołu odpowiedzialnego za utrzymanie systemów klientów zewnętrznych i wewnętrznych spółki a w szczególności za dbanie o nieprzerwaną pracę użytkowników w środowisku Microsoft Active Directories, przygotowywanie stanowisk pracy, oraz usuwanie problemów z aplikacjami i sprzętem.

    Wymagania:

    • Wykształcenie wyższe lub ostatni rok studiów,
    • Bardzo dobra znajomość MS Windows 7 i 8,
    • Doświadczenie w obsłudze zgłoszeń IT,
    • Dbanie o bezawaryjne działanie systemów informatycznych,
    • Monitorowanie poprawności działania systemów informatycznych,
    • Wdrażanie modyfikacji do systemów produkcyjnych,
    • Wspieranie użytkowników oraz klientów obsługiwanych przez spółkę, bezpośrednio i zdalnie,
    • Chęć poznawania nowych technologii oraz zdolność szybkiego uczenia się,
    • Zdolności komunikacyjne oraz interpersonalne.

    Oferujemy:

    • Stabilną pracę w instytucji finansowej,
    • Możliwość rozwoju osobistego oraz ciągłego podnoszenia swoich kwalifikacji,
    • Konkurencyjne wynagrodzenie,
    • Opiekę medyczną,
    • Kartę Multisport Plus.

    Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV i listu motywacyjnego, ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych za pomocą:

    Uprzejmie informujemy, iż odpowiemy jedynie na wybrane zgłoszenia.

    „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.)"