Ta oferta pracy jest nieaktualna od 47 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Administrator Systemów Informatycznych

  • Warszawa, mazowieckie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 2018-08-03

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Miejsce pracy: Warszawa

    Opis stanowiska:

    • Utrzymanie aplikacji i interfejsów w obszarze integracji systemów i automatyzacji procesów,
    • Wsparcie użytkowników w zakresie bieżącej eksploatacji systemów (3 linia),
    • Współpraca z działami rozwoju oprogramowania.

    Wymagania:

    • Doświadczenie w administracji i praktyczna znajomość systemów Linux (RedHat, Oracle Linux, Centos),
    • Znajomość systemów Unix klasy enterprise (np. Solaris, HP UX, AIX),
    • Doświadczenie w administracji rozwiązaniami opartymi o technologie: samba/CIFS, NFS,
    • Doświadczenie w administracji rozwiązaniami sieciowymi (linux networking) opartymi o:  lvs, pulse, SMTP (postfix/sendmail), Bind, FTP, apache, haproxy,
    • Praktyczna znajomość wirtualizacji typu Vmware, Oracle VM,
    • Praktyczna znajomość języków skryptowych sh, bash, csh,
    • Praktyczna znajomość systemu monitoringu zasobów IT,
    • Praktyczna znajomość zagadnień związanych z automatyzacją procesów zarządzania infrastrukturą,
    • Podstawowa znajomość zagadnień związanych z administracją siecią SAN,
    • Podstawowa znajomość baz danych Oracle, Mysql.
    Mile widziane:
    • Umiejętność tworzenia template-ów VMWare/Oracle VM,
    • Znajomość technologii: reverse proxy, Xen, KVM,
    • Znajomość wirtualizacji LDOM, Zone,
    • Znajomość systemu backupu TSM, HP DP,
    • Podstawowa wiedza zagadnień technologii Windows (AD, Exchange, Office 365).

    Oferta:

    • Elastyczna forma zatrudnienia: umowa o pracę lub B2B,
    • Praca w kreatywnym i dynamicznie rozwijającym się zespole,
    • Karta MultiSport Plus,
    • Prywatna opieka medyczna,
    • Ubezpieczenie grupowe,
    • Świetna atmosfera J
    • Digital workplace,
    • Częściowa możliwość pracy zdalnej,
    • Innowacyjne projekty,
      …oraz dostęp do X-box’a i fotel masujący, które umilą każdą przerwę w pracy :)

    Wszystkich zainteresowanych prosimy o aplikowanie przez przycisk ‘Aplikuj’.

    Uprzejmie informujemy, iż odpowiemy na wybrane oferty.