Ta oferta pracy jest nieaktualna od 102 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Administrator Systemów Informatycznych

  • Warszawa, mazowieckie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 2 - 4 tys. zł brutto
  • 08.01.2019

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Zachęta - Narodowa Galeria Sztuki

    Zachęta-Narodowa Galeria Sztuki jest państwową instytucją kultury. Przedmiotem działania Zachęty jest upowszechnianie sztuki współczesnej, poprzez organizowanie wystaw i wydarzeń artystycznych.

    Miejsce pracy: Warszawa
    Wynagrodzenie: 2 - 4 tys. zł

    Zakres obowiązków:

    • Świadczenie wsparcia technicznego z zakresu:
      • bieżącego utrzymania usług (analiza i rozwiązywanie problemów, WSUS, Hyper-V, Active Directory, serwery baz danych MS SQL Server)
      • instalacja i konfiguracja usług na serwerach fizycznych oraz wirtualnych
      • instalacja i konfiguracja urządzeń sieciowych w tym przełączniki sieciowe, AccessPointy itp. (analiza i rozwiązywanie problemów, VLAN, LACP, port trunking)
      • instalacja i konfiguracja oprogramowania antywirusowego (analiza i rozwiązywanie problemów, tworzenie polis bezpieczeństwa, firewall, wyjątki)
      • instalacja i konfiguracja NGFW / UTM (analiza i rozwiązywanie problemów, konfiguracja polis, wyjątków bezpieczeństwa, monitorowanie, identyfikacja zagrożeń, VPN itp.)
    • Świadczenie wsparcia technicznego dla użytkowników z zakresu:
      • obsługi Microsoft Word, Excel, Outlook, Powerpoint, Access
      • obsługi systemów operacyjnych Windows 7 Professional, 8 i 10 w wersjach PRO (32 i 64 bit)
      • obsługi drukarek
      • obsługi komputerów
      • rozwiązywanie problemów technicznych z systemami operacyjnymi oraz oprogramowaniem
      • instalacja oprogramowania, systemów operacyjnych, sterowników wraz z konfiguracją
      • tworzenie instrukcji dla pracowników
    • Aktywne uczestnictwo w prowadzonych przez dział projektach
    • Analiza problemów, rejestrowanie problemów, incydentów i rozwiązań

    Wymagania w stosunku do kandydatów:

    • Umiejętność instalacji, konfiguracji i zarządzania:
      • systemów operacyjnych rodziny Windows i Windows Server oraz Linux
      • technologii sieciowych (DNS, DHCP, AD, SSH, (S)FTP, SMB, VLAN, VPN, firewall, NAT) i sprzętu sieciowego
      • systemów bezpieczeństwa IT (NGFW, UTM, Kaspersky SC/ES)
      • technologii wirtualizacji (Hyper-V)
      • systemów LAMP (Apache2, MySQL, PHP)
    • Umiejętność instalacji, konfiguracji i zarządzania oraz świadczenia wsparcia technicznego:
      • Microsoft Office
      • Microsoft Outlook
      • IBM Notes
    • Umiejętność instalacji, konfiguracji, zarządzania: projektorów, rzutników, odtwarzaczy multimedialnych, monitorów, tabletów, końcówek mocy, mikserów, mikrofonów
    • Mile widziana podstawowa znajomość systemów:
      • platforma IBM DOMINO, Spiceworks, ManageEngine ServiceDesk, FINKA, Firebird, HOMER, GlassFish/Payara
    • Mile widziana umiejętność obsługi sprzętu audio w zakresie podstawowym, pozwalającym na podstawową realizację nagłośnień na żywo

    Inne wymagania:

    • Wykształcenie informatyczne
    • Doświadczenie zawodowe minimum 3 lata
    • Dyspozycyjność
    • Umiejętność pracy w zespole
    • Samodzielność w działaniu i rozwiązywaniu problemów
    • Umiejętność analitycznego myślenia
    • Umiejętność tworzenia specyfikacji technicznych pod kątem tworzenia SiWZ
    • Znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym i pozwalającym na czytanie ze zrozumieniem dokumentacji technicznej

    Oferujemy:

    • Umowę o pracę
    • Pracę zmianową (zmiany: 8:00 – 16:00, 12:00 – 20:00)
    • Wynagrodzenie zasadnicze ok. 4000,- zł brutto
    • Możliwość wdrażania własnych pomysłów
    • Uczestnictwo w ciekawych projektach
    • Kontakt z nowoczesnymi technologiami
    • Przyjazną atmosferę pracy

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV  klikając w przycisk aplikowania.

    Zamieść w CV klauzulę:

    1. "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Zachętę - Narodową Galerię Sztuki w celu i zakresie niezbędnycm w procesie rekrutacyjnym na aplikowane przeze mnie stanowisko".

    i/lub

    2. "Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Zachętę - Narodową Galerię Sztuki na potrzeby przyszłych rekrutacji".

    Zgoda na przetwarzanie danych w ramach procesu rekrutacyjnego

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Zachętę – Narodową Galerię Sztuki w celu rekrutacji zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych)”.

    Podanie danych osobowych jest dobrowolne, ich niepodanie uniemożliwi prawidłowego przeprowadzenia procesu rekrutacyjnego.

    Administratorem danych osobowych jest Zachęta – Narodowa Galeria Sztuki Kontakt z inspektorem ochrony danych jest możliwy za pośrednictwem adresu email [email protected]

    Odbiorcami danych w rozumieniu mogą być podmioty świadczące obsługę techniczną i technologiczną w związku z prowadzeniem procesu rekrutacyjnego. Dane osobowe będą przechowywane przez okres maksymalnie 6 miesięcy od zakończenia rekrutacji na dane stanowisko pracy.

    Każdy ma prawo do żądania od administratora dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz prawie do przenoszenia danych. Zgoda na przetwarzanie danych osobowych może być wycofana w każdym czasie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. Podmiot danych może wnieść skargę do odpowiedniego organu nadzorczego. Administrator danych osobowych nie zamierza stosować technik zautomatyzowanego podejmowania decyzji, w tym profilowania.

    Zgoda na przetwarzanie danych osobowych do przyszłych rekrutacji

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla przyszłych rekrutacji organizowanych przez administratora danych osobowych. Podstawą prawną przetwarzania jest zgoda osoby, której dane dotyczą z art. 6 ust. 1 lit a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, ich niepodanie uniemożliwi prawidłowego przeprowadzenia procesu rekrutacyjnego.

    Odbiorcami danych w rozumieniu mogą być podmioty świadczące obsługę techniczną i technologiczną w związku z prowadzeniem procesu rekrutacyjnego. Dane osobowe będą przechowywane przez okres 2 lat od dnia złożenia aplikacji i po tym okresie administrator danych może się zwrócić z prośbą o ich aktualizację lub w braku odpowiedzi dane zostaną usunięte.