Oferta pracy

RTV EURO AGD

Administrator Systemów Informatycznych

RTV EURO AGDO firmie

  • Muszkieterów 15, Warszawa
    Warszawa, mazowieckie
  • Ważna jeszcze 23 dni
    do: 12 lut 2021
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Muszkieterów 15

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • Bieżące utrzymanie i rozwój podległych środowiska: Usługi Windows Server (m.in. AD, DNS, PKI, DHCP, Print Server, File Server, Terminal Services WSUS), Exchange 2016, LB KEMP, VMware AirWatch, Symantec Endpoint Protection, Skype for Business, Active Directory Federation Services (ADFS), Windows Server Failover Cluster (WSFC), SQL Serwer

  • Identyfikacja i eliminowanie zagrożeń mogących wpływać na ciągłość działania infrastruktury

  • Aktywny udział w wewnętrznych projektach wdrożeniowych

  • Stały monitoring i kontrola podległych systemów z wykorzystaniem istniejących narzędzi

  • Automatyzacja i optymalizacja procesów, wdrażanie nowych rozwiązań

  • Udział w procesie planowania i rozbudowy infrastruktury

  • Prowadzenie dokumentacji technicznej

  • Współpraca z dostawcami zewnętrznymi

Nasze wymagania

  • Znajomość Windows Server od wersji 2012 R2: Active Directory, DNS, PKI, DHCP, GPO, Terminal Services, File Server, WSUS

  • Znajomość Exchange Server 2016

  • Znajomość Windows Server Failover Cluster (WSFC) oraz Active Directory Federation Services (ADFS)

  • Znajomość konfiguracji hybrydowych z Microsoft 365

  • Mile widziana umiejętność tworzenia skryptów automatyzujących pracę

  • Umiejętność szybkiego pozyskiwania i praktycznego stosowania wiedzy technicznej

  • Terminowość w zakresie realizacji zadań

  • Umiejętność pracy w zespole

  • Znajomość angielskiego na poziomie komunikatywnym

  • Wykształcenie wyższe – absolwenci kierunków Informatyka lub pokrewnych

To oferujemy

  • Atrakcyjne warunki zatrudnienia

  • Stabilne zatrudnienie – umowa o pracę

  • Uczestniczenie w ciekawych projektach

  • Kontakt z najnowszymi technologiami

  • Możliwość zdobycia cennej wiedzy i doświadczenia

  • Pracę w środowisku Ekspertów, w dużej organizacji o stabilnej pozycji rynkowej

  • Elastyczny czas pracy oraz w razie potrzeby możliwość pracy zdalnej

  • Dofinansowanie prywatnej opieki medycznej, programu MultiSport Plus oraz ubezpieczenia na życie

  • Dostęp do firmowej biblioteki oraz czasopism branżowych

  • Narzędzia pracy niezbędne na danym stanowisku

  • Super atmosferę: bezpośredni kontakt, pozytywne podejście, wzajemny szacunek

  • Bezpłatny parking

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • firmowa drużyna sportowa

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników

Jesteśmy polską firmą od 30 lat działającą na rynku sprzedaży sprzętu elektronicznego i sprzętu gospodarstwa domowego. W ramach naszej organizacji funkcjonuje ogólnopolska Sieć Sklepów RTV EURO AGD, największy sklep internetowy w Polsce – http://www.euro.com.pl i Contact Center. Naszą sprzedaż wspiera ogólnopolska Sieć Transportu, Magazyny Centralne i lokalne Centra Logistyczne w całym kraju.

Przewiń do profilu firmy