Oferta pracy

Administrator systemów informatycznych

Grupa ImpelO firmie

Grupa Impel

Ślężna 118

Wrocław

Impel Technical Security Sp. z.o.o., spółka Grupy Impel specjalizująca się w usługach ochrony technicznej, poszukuje kandydatów na stanowisko:

Zakres zadań:

  • Odpowiedzialność za wdrożenie rozwiązań z obszaru Security,
  • Monitorowanie oraz zapewnienie ciągłości działania aplikacji oraz usług informatycznych w grupie produktowej Security,
  • Analiza i rozwiązywanie problemów technicznych,
  • Bieżące wsparcie użytkowników w zakresie aplikacji informatycznych,
  • Przygotowywanie dokumentacji oraz procedur,
  • Wsparcie projektowania procesów łączących usługi mobilne i kanały www oraz systemy bezpieczeństwa – systemy kontroli dostępu / telewizja przemysłowa.

Wymagania:

  • Wykształcenie min. średnie techniczne, preferowane informatyczne,
  • Podstawowa znajomość Windows / Linux,
  • Podstawowa znajomość SQL,
  • Doświadczenia w pracy z narzędziami Office 365 – Excel oraz SharePoint,
  • Umiejętność samodzielnego rozwiązywania problemów technicznych,
  • Komunikatywność oraz umiejętność pracy w zespole,
  • Zainteresowanie nowymi technologiami webowymi oraz podstawowa wiedza na temat systemów bezpieczeństwa.

Oferujemy:

  • Ciekawe projekty;
  • Dużą samodzielność w działaniu;
  • Możliwość rozwoju w dużej organizacji biznesowej;
  • Stabilność zatrudnienia (umowa o pracę);
  • Możliwość korzystania z Karty Multisport oraz pakietu ubezpieczeń (w tym medycznego).

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie aplikacji  za pomocą przycisku APLIKUJ

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy