Logo Pracuj.pl

Administrator systemów IT

ENVIEN BIOPALIWA POLSKA sp. z o.o.O firmie

  • Czechowice-Dziedzice
    Czechowice-Dziedzice, śląskie
  • ogłoszenie wygasło rok temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), starszy specjalista (Senior)
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz

Twój zakres obowiązków

  • kompleksowa obsługa, instalacja, konfiguracja oraz monitorowanie software i hardware wykorzystywanego przez Envien Biopaliwa Polska,
  • nadzór nad zamówieniami, dostawami, wdrażaniem nowych rozwiązań w obszarze IT,
  • ścisła współpraca ze służbami IT w grupie kapitałowej,
  • szkolenie współpracowników z obsługi oprogramowania i sprzętu,
  • organizacja ochrony danych, nadzór nad tworzeniem kopii zapasowych i archiwizacją danych,
  • nadzór i zarządzanie połączeniami telefonicznymi (stacjonarnymi i komórkowymi).

Nasze wymagania

  • min. 5 lat pracy na podobnym stanowisku,
  • bardzo dobra znajomość: obsługi komputerów stacjonarnych i laptopów, MS Windows Server, MS Exchange Server, Active Directory, MS SQL DB, VMware, Veaam, sieci bezprzewodowych, routerów, topologii sieci, protokołów TCP/IP, MS Office
  • doświadczenie w zakresie zarządzania systemami kontroli produkcji,
  • umiejętność analitycznego myślenia przy rozwiązywaniu określonych problemów i określaniu wymagań dla dalszego rozwoju systemów IT,
  • kreatywność, aktywność i dążenie do poszukiwania nowych rozwiązań,
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie; poziom co najmniej B2
  • Wymagane: MS Windows Server, MS Exchange Server, Active Directory, MS SQL DB, VMware, Veaam, sieci bezprzewodowe, routery, topologia sieci, protokoły TCP/IP, MS Office
  • Mile widziane: MS Sharepoint, MS Business Central,

To oferujemy

  • umowę o pracę na pełny etat,
  • udział w ciekawych projektach związanych z wdrażaniem nowych rozwiązań w obszarze IT,
  • ubezpieczenie na życie i program emerytalny (III filar),
  • prywatną opiekę medyczną,
  • udział w kursach i szkoleniach,
  • dodatkowe świadczenia socjalne, w tym dofinansowanie wypoczynku.

Benefity

  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • ubezpieczenie na życie
  • parking dla pracowników
  • dofinansowanie wypoczynku

O nas

Envien Biopaliwa Polska Sp. z o.o., ul. Łukasiewicza 2, 43-502 Czechowice-Dziedzice. Spółka zlokalizowana jest w Czechowicach-Dziedzicach i prowadzi działalność produkcyjną w obszarze biokomponentów od 2008 roku. W 2022 roku została przejęta przez Grupę Envien. Zdolności produkcyjna wynoszą 100 000 ton RME (estrów metylowych oleju rzepakowego). Produkcja obejmuje również produkcję gliceryny przeznaczonej do wykorzystania w przemyśle farmaceutycznym, kosmetycznym i spożywczym.

Spółka wchodzi w skład Grupy Envien która jest jedną z najważniejszych i najsilniejszych grup firm w Europie Środkowo-Wschodniej, zajmującą się produkcją biokomponentów i biopaliw, stosowanych w paliwach silnikowych – oleju napędowym i benzynie.

W jej skład wchodzi jedenaście spółek w 6 krajach europejskich – na Słowacji, w Czechach, na Węgrzech, w Polsce, Chorwacji i Szwajcarii. Firmy te są ze sobą logicznie połączone i tworzą system zarządzany jako całość poprzez pionową strukturę organizacyjną.

Administrator systemów IT, Czechowice-Dziedzice