Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Administrator Systemów IT, ERP, WMS

LUPUS FABRYKA MEBLI SPÓŁKA Z OGRANICZONA ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SP.K.O firmie

  • Skrzydlata 28
    Elbląg, warmińsko-mazurskie
  • Ogłoszenie wygasło 13 dni temu
  • Umowa o pracę, Kontrakt B2B
  • Pełny etat
  • Specjalista

LUPUS FABRYKA MEBLI SPÓŁKA Z OGRANICZONA ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SP.K.

Skrzydlata 28

Elbląg

Lupus Fabryka Mebli to gwarancja wysokiej jakości. Od prawie 30 lat wykonujemy dla naszych klientów elementy meblowe oraz meble kuchenne, pokojowe i łazienkowe. Jesteśmy firmą dynamiczną, stawiającą na nowoczesny park maszynowy, automatyzacje produkcji i wykwalifikowaną kadrę.

Firma Lupus uruchomiła drugi oddział produkcyjny we Włodawie. Jest to jedna z najnowocześniejszych linii produkcyjnych i lakierniczych w Polsce.

Zakres obowiązków:

  • Wdrożenie oraz rozwój systemu ERP, WMS.
  • Udział w projektach IT.
  • Projektowanie oraz implementacje nowych funkcjonalności.
  • Utrzymywanie i rozwój istniejących rozwiązań oraz ich testowanie.
  • Pomoc i wspieranie użytkowników w przypadku problemów systemowych.
  • Przygotowywanie narzędzi raportujących.

Wymagania:

  • Doświadczenia w SQL.
  • Rozumienia kodu obiektowych języków programowania.
  • Znajomości zagadnień integracji systemowych i rozwoju systemów.
  • Analitycznego myślenia i samodzielnego rozwiązywania problemów.
  • Doświadczenia w pracy z systemami klasy WMS, ERP– WYMAGANE.
  • Znajomości procesu logistycznego – mile widziane.
  • Biegłej znajomości języka angielskiego.

Oferujemy:

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę/ B2B.
  • Praca w młodym, dynamicznym zespole.
  • Możliwość rozwoju.

Ogłoszenie archiwalne