Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Administrator Systemów IT

Insoft Consulting Sp. z o.o.

  • Gdynia

    Gdynia, pomorskie
  • ogłoszenie wygasło 24 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), młodszy specjalista (Junior)

Technologie, których używamy

Wymagane

  • Windows Server

System operacyjny

Twój zakres obowiązków

  • analiza potrzeb Klientów w zakresie środowiska IT,

  • codzienny kontakt z Klientami,

  • aktywnym udział w implementacji rozwiązań informatycznych u naszych Klientów,

  • administrowanie infrastrukturą sieciową oraz środowiskami serwerowymi.

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe techniczne (preferowane informatyczne lub w trakcie studiów),

  • min. roczne doświadczenie na podobnym stanowisku,

  • znajomość standardów sieciowych i rozwiązań telekomunikacyjnych,

  • doświadczenie w zarządzaniu usługami Windows Server (ADDS,DHCP,DNS,Hyper-V itp.),

  • umiejętność zapewniania wysokiej dostępności oraz wydajności elementów infrastruktury IT, opartej o produkty Microsoft,

  • odpowiedzialność i samodzielność,

  • umiejętność analitycznego myślenia,

  • komunikatywność,

  • zaangażowanie i chęć rozwoju.

Mile widziane

posiadanie certyfikatów Microsoft, praktyczna znajomość systemów LINUX\UNIX, posiadanie czynnego prawa jazdy kat. B.

To oferujemy

  • możliwość poszerzenia wiedzy i umiejętności zawodowych,

  • szansę wdrożenia własnych pomysłów,

  • miłą atmosferę pracy w zespole,

  • umowę o pracę,

  • pracę w centrum dzielnicy Gdynia – Wzgórze Św. Maksymiliana, jedynie 3 min. od stacji SKM

  • pakiet medyczny, ubezpieczenie grupowe oraz kartę Multisport.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • spotkania integracyjne