Oferta pracy

Administrator systemów IT i sieci

Centrum Medyczne MAVITO firmie

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło 24 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • zarządzanie środowiskami serwerowymi w postaci serwerów fizycznych jak i złożonych środowisk wirtualnych

  • zarządzanie siecią i jej składnikami

  • zarządzanie maszynami wirtualnymi jak i fizycznymi z rodziny rozwiązań Microsoft Windows, Linux - Debian, Ubuntu, Mint, CentoOs

  • czynny udział w projektach modernizacji obecnych środowisk serwerowych i kopii zapasowych

  • analiza, raportowanie funkcjonowania i stanu środowisk serwerowych, systemów bezpieczeństwa i reagowania na incydenty

  • współpraca z dostawcami rozwiązań IT

  • tworzenie dokumentacji i procedur

Nasze wymagania

  • posiadasz wykształcenie wyższe o profilu informatycznym i minimum 2-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku

  • masz opanowane zagadnienia administracji systemami Windows (edycje desktopowe i serwerowe) - w tym usług ActiveDirectory, GPO, DHCP, DNS, IIS, Linux, wersjami systemów operacyjnych działających jako KIOSK

  • znasz zagadnienia usług i protokołów sieciowych

  • znasz technologię Hyper-V, vMvare, vMotion, vSphere DRS, HA, FT i inne

  • posiadasz umiejętność rozwiązań systemowych i macierzy dyskowych firm DELL, HP, HUAWEI oraz umiejętność konfiguracji sieci i identyfikacji przyczyn awarii - DHCP, DNS, WiFi

  • Twoim atutem jest znajomość Jira/innych systemów HelpDesk oraz podstaw zarządzania Fortinet/Sophos/Przełączników Cisco

Mile widziane

  • dobra organizacja pracy

  • umiejętność działania pod presją czasu

  • umiejętność współpracy w zespole i z kadrą zarządzającą

  • wysokie zdolności komunikacyjne

To oferujemy

  • umowę o pracę w pełnym wymiarze czasu pracy

  • zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

  • dynamiczną pracę, wyzwania zawodowe i ambitne projekty

  • prywatną opiekę medyczną (po okresie próbnym)

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • karta sportowa

Centrum Medyczne MAVIT

Centrum Medyczne MAVIT Sp. z o.o. to sieć nowoczesnych, doskonale wyposażonych ośrodków medycznych o ugruntowanej pozycji w branży. Na rynku usług medycznych działamy ponad 20 lat, przez ten okres zdobywaliśmy szerokie doświadczenie w zakresie okulistyki, a od 2010 r. także w dziedzinie laryngologii oraz chirurgii szczękowo-twarzowej.

Obecnie przyjmujemy Pacjentów w czterech nowoczesnych ośrodkach: Szpital Specjalistyczny i Ośrodki Diagnostyczne - okulistyka (Warszawa) i Szpital Specjalistyczny - okulistyka, laryngologia oraz chirurgia szczękowo-twarzowa (Katowice).

Centrum Medyczne MAVIT nieustannie dba o wysoką jakość świadczonych usług, inwestując w najnowocześniejszy sprzęt medyczny i współpracując z wybitnymi specjalistami. Misją CM MAVIT jest dobro i pełna satysfakcja każdego Pacjenta.

Centrum tworzą przede wszystkim ludzie. Jednym z naszych atutów jest pomocna, ambitna i wykształcona kadra, która stale dąży do zdobywania wiedzy i doskonalenia swoich umiejętności w przyjaznej atmosferze.

Przewiń do profilu firmy