Logo Pracuj.pl

Administrator Systemów IT

CodeTwoO firmie

  • Jelenia Góra, dolnośląskie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca zdalna
  • rekrutacja zdalna

CodeTwo

Wolności 16

Jelenia Góra

Sprawdź jak dojechać

Technologie, których używamy

Wymagane

  • Microsoft Azure

  • Windows Server

  • SharePoint

  • SQL

Twój zakres obowiązków

  • Planować, rozwijać i utrzymywać infrastrukturę IT CodeTwo w trzyzmianowym systemie pracy.
  • Pełnić dyżur monitoringu infrastruktury chmurowej (od czasu do czasu w godzinach popołudniowych lub nocnych).
  • Pracować m.in. z takimi technologiami i platformami, jak: Microsoft Azure, Microsoft 365 (O365), Azure AD, Microsoft Exchange, Microsoft Endpoint Manager, Microsoft Defender, Active Directory, Hyper-V, SCVMM, Windows Server, SharePoint Online, SQL Server, 3CX, Azure DevOps.
  • Odpowiadać za bezpieczeństwo oraz ciągłość działania rozwiązań CodeTwo, które są kluczowe dla prawidłowego funkcjonowania aplikacji biznesowych klientów CodeTwo z całego świata.
  • Tworzyć i utrzymywać dokumentację infrastruktury IT CodeTwo.
  • Brać udział we wdrażaniu nowych technologii w CodeTwo.
  • Pracować bezpośrednio z IT Project Manager, Software Architect i Lead Software Developers.

Nasze wymagania

  • Fascynacji IT.
  • Umiejętności i doświadczenia w planowaniu i wdrażania infrastruktur IT.
  • Wysoko rozwiniętej umiejętności oceny ryzyka, samodzielności, analitycznego myślenia, umiejętności rozwiązywania problemów.
  • Znajomości zagadnień i protokołów sieciowych (głównie TCP/IP, HTTP, SMTP).
  • Znajomości języka angielskiego na poziomie swobodnego czytania dokumentacji technicznej oraz obsługi zgłoszeń serwisowych w Microsoft Support.
  • Przynajmniej rocznego doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku i dobrej znajomości większości ww. systemów.
  • Chęci nauki i rozwoju w kierunku technologii chmurowych.

To oferujemy

  • Możliwość wyboru pomiędzy pracą zdalną, pracą w biurze we Wrocławiu lub Jeleniej Górze
  • Pracę z wykorzystaniem najnowszych narzędzi i technologii Microsoft.
  • Rozwój w technologiach chmurowych Azure.
  • Ciekawe, pełne wyzwań zadania przy komercyjnych aplikacjach wykorzystywanych przez kilkadziesiąt tysięcy firm ze 150 krajów świata.
  • Możliwość samorozwoju, ciągłego poszerzania i doskonalenia swoich kompetencji.
  • Ruchome godziny pracy.
  • Atrakcyjne wynagrodzenie.
  • Zatrudnienie na pełny etat na umowę o pracę w oddziale we Wrocławiu lub w biurze firmy w Jeleniej Górze.
  • Jeśli nie jesteś fanem zgiełku wielkich miast i korków, to wybierając pracę w naszym biurze w Jeleniej Górze, będziesz pracować w jednym z najpiękniejszych miejsc w Polsce (a według wielu z nas, nie tylko w Polsce), które pozwala na uprawianie różnorodnych sportów i aktywności, zwłaszcza w połączeniu z ruchomymi godzinami pracy.
  • Pakiet relokacyjny dla osób chcących przeprowadzić się do Jeleniej Góry.
  • Zwrot kosztów dojazdu na rekrutację.
  • Inne apanaże: dopłatę do karty Multisport, grupowego ubezpieczenia pracowniczego, pakietu medycznego, darmowe polskie jabłka, kolumbijskie banany i cukierki, imprezy integracyjne, pizzadays oraz 80 współpracowników, którzy rozumieją, co do nich mówisz.
  • Internet z modemem 14,4 Kbps, który można sobie wziąć do domu (raz w tygodniu).

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • ubezpieczenie na życie
  • możliwość pracy zdalnej
  • elastyczny czas pracy
  • owoce
  • spotkania integracyjne
  • preferencyjne pożyczki
  • brak dress code’u
  • gry wideo w pracy
  • kawa / herbata
  • napoje
  • pakiet relokacyjny
  • pikniki rodzinne

Jesteśmy 90-osobowym zespołem, który tworzy własne oprogramowanie na platformy Microsoft Azure, Office 365, Exchange i SharePoint. Nasze programy wykorzystywane są w ponad 90 000 przedsiębiorstw w 150 krajach świata, a wśród naszych klientów są takie firmy jak Shell, Facebook czy Sąd Najwyższy Stanów Zjednoczonych. Mamy grupę krwi C++, nasze biura znajdują się we Wrocławiu i Jeleniej Górze, a nasi małżonkowie są zmuszani do oglądania kanału HRejterzy (bo to nasz kanał).

Więcej na temat naszej firmy możesz dowiedzieć się na stronie: http://www.codetwo.pl/praca

Prześlij do nas swoje CV wraz z listem motywacyjnym i krótkim opisem najważniejszych zrealizowanych projektów.

Aktualne oferty pracodawcy
ASIT/JG/WR/PP

Administrator Systemów IT, Wolności 16, Jelenia Góra