Oferta pracy

Administrator Systemów IT

PMS Labs sp. z o.o.O firmie

PMS Labs sp. z o.o.

Gallusa 12

Katowice

Specjalizujemy się w zwiększaniu wydajności i wyzwalaniu potencjału firm poprzez zastosowanie rozwiązań informatycznych, które usprawniają zarówno zarządzanie, jak i codzienną pracę szeregowych pracowników. Działamy w branży automatyzacji procesów decyzyjnych ponad 25 lat.

Mamy za sobą setki wdrożeń, a dla dziesiątek firm stale świadczymy usługi wsparcia. Lista firm, dla których pracujemy obejmuje powszechnie znane marki. Nasze wdrożenia opieramy tylko i wyłącznie na solidnych i doświadczonych partnerach, oferujących najlepsze rozwiązania na rynku.

Zadania:

  • Utrzymanie serwerów lokalnych i w chmurze
  • Utrzymanie biurowej infrastruktury informatycznej
  • Bezpieczeństwo informatyczne firmy
  • Budowa rozwiązań informatycznych dla pracy lokalnej i zdalnej

Czego oczekujemy:

  • Doświadczenie na stanowisku samodzielnego Administratora IT
  • Systemy i mechanizmy: Windows Server, MS SQL (zarządzanie), Wirtualizacja , ESXi, Linux, VoIP
  • Sieci: doświadczenie w konfiguracji aktywnych urządzeń sieciowych
  • Skrypty: Bash, PowerShell
  • Angielski: pozwalający na fachową rozmowę telefoniczną

Oferujemy:

  • Dużą samodzielność
  • Stale nowe, ciekawe projekty
  • Elastyczność zatrudnienia / współpracy
  • Możliwość częściowej pracy zdalnej po okresie próbnym
  • Szkolenia i finansowanie rozwoju indywidualnego
  • Komputer przenośny

Twój rozwój

  • Międzynarodowe
    projekty
  • Dostęp
    do najnowszych technologii
  • Rozwój
    zawodowy

Twoje zdrowie

  • Prywatna
    opieka medyczna
  • Benefity
  • Imprezy
    integracyjne
  • Fundowane
    posiłki

Warunki pracy

  • Stabilne warunki
    zatrudnienia
  • Laptop
  • Komórka

Dołącz do naszego zespołu, składając aplikację !

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy