Oferta pracy

Administrator systemów IT

Partner Tele.com Sp. z o.o. Sp.k. O firmie

Partner Tele.com Sp. z o.o. Sp.k.

Sołtysowska 22

Kraków

Partner Tele.com to lider na rynku akcesoriów GSM. Jesteśmy importerem akcesoriów do telefonów komórkowych i urządzeń mobilnych, a naszymi klientami są odbiorcy z całej Europy.

W naszej firmie stawiamy na profesjonalizm i zadowolenie klienta. Szukamy osób pracowitych, inteligentnych oraz uczciwych, dla których satysfakcja z pracy oraz ambicja są podstawą wykonywania swoich obowiązków.

W związku ze stałym rozwojem firmy poszukujemy:
Administratora systemów IT

Obowiązki:

  • Administrowanie systemami Linux (Red Hat, Centos)
  • Administrowanie systemami Windows Server 2012-2019
  • Dbanie o bezpieczeństwo informatyczne przedsiębiorstwa
  • Analiza i rozwiązywanie zagadnień technicznych
  • Monitorowanie zasobów infrastruktury serwerowej
  • Administrowanie urządzeniami UTM (Fortigate)
  • Automatyzacja administracji końcówkami klienckimi Windows
  • Pomoc przy wdrażaniu nowych technologi (np. VDI)
  • Instalowanie oraz przygotowywanie stanowisk komputerowych i konfiguracja urządzeń sieciowych.

Wymagania:

  • Znajomość środowiska Linux (RedHat/Centos)
  • Znajomość tematyki automatyzacji oraz monitoringu: Ansible, Zabbix
  • Umiejętność pisania prostych skryptów w Bashu, Perlu lub Pythonie
  • Znajomość zagadnień cyberbezpieczeństwa, znajomość Fortigate (UTM)
  • Znajomość zagadnień związanych z VPN
  • Znajomość zagadnienia związanych administrowaniem AD
  • Znajomość środowiska  Hyper-V
  • Znajomości technologii sieciowych LAN/WAN
  • Umiejętność analizy dokumentacji w języku angielskim

Mile widziana znajomość:

  • SQL
  • PHP, HTML5
  • języka Java (w szczególności Groovy)
  • zagadnień związanych z e-commerce - SOAP, REST-api

Oferujemy:

    • umowę o pracę
      w firmie o stabilnej
      pozycji na rynku
    • system szkoleń podnoszących kwalifikacje
    • pakiet benefitów (ubezpieczenie grupowe, prywatna opieka medyczna, pakiet Multisport)

Zapewniamy wsparcie ze strony współpracowników i przyjazną atmosferę w pracy.

Klikając w przycisk „Aplikuj”, „Aplikuj teraz” lub w inny sposób wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne do Partner Tele.com , zgadzasz się na przetwarzanie przez Pracodawcę Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy