Oferta pracy

Administrator Systemów IT

Quantum Qguar Sp. z o.o.

  • Walerego Sławka 3A, Kraków
    Kraków, małopolskie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • rekrutacja zdalna

Walerego Sławka 3A

Kraków

Twój zakres obowiązków

  • Praca w systemach ticketowych w ramach I/II linii wsparcia

  • Realizacja instalacji środowisk w postaci serwerów, usług i różnych technologii dla klientów firmy

  • Projektowanie rozwiązań technologii serwerowej / software’owej dla przyszłych i obecnych klientów firmy

  • Wykonywanie kontroli klienckich środowisk w oparciu o procedury firmy;

  • Utrzymanie środowiska serwerów bazodanowych Oracle;

  • Utrzymanie farmy serwerów wirtualnych VMware: wirtualizacja LXC / VMware iESX / Virtual Center

  • Udział w projektach aktualnie realizowanych przez Dział Wsparcia Technicznego IT.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe informatyczne lub inne techniczne;

  • Znajomość środowiska MS Windows Server 2019/2016/2012/2008/2003 (AD, DHCP, DNS, File Server);

  • Znajomość systemów operacyjnych z grupy Linux/Unix (SAMBA, APACHE/TOMCAT, NFS, VSFTPD);

  • Znajomość języka angielskiego w stopniu pozwalającym na swobodne czytanie dokumentacji technicznej;

  • Wysoka kultura pracy, umiejętność radzenia sobie ze stresem;

  • Dobra organizacja pracy.

Mile widziane

  • Znajomość macierzy dyskowych SAN / Storage / Biblioteka taśmowa LTO

  • Znajomość baz danych Oracle

  • Znajomość środowiska wirtualnego VMware

  • Znajomość serwera poczty Microsoft® Exchange, Azure 365

  • Znajomość urządzeń sieciowych UTM

To oferujemy

Oferujemy pracę w firmie o stabilnej pozycji rynkowej i międzynarodowym zakresem działalności. Formę zatrudnienia dostosowujemy do Twoich potrzeb (kontrakt lub umowa o pracę). Przywiązujemy wagę do rozwoju zawodowego pracownika, zapewniając niezbędne szkolenia oraz dając dużą swobodę w samodoskonaleniu. Gwarantujemy niekorporacyjną atmosferę pracy z fantastycznym ludźmi i doświadczonymi specjalistami w jednym. Dbamy o właściwe samopoczucie pracowników (m.in. dofinansowujemy karty sportowe, pakiety medyczne).

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • owoce

  • spotkania integracyjne

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników

Quantum Qguar oferuje systemy informatyczne dla przedsiębiorstw, które mają szczególnie wysokie wymagania w zakresie logistyki i zarządzania łańcuchem dostaw. Sztandarowym produktem firmy jest autorski pakiet oprogramowania Qguar – system klasy Supply Chain Execution, służący do zarządzania złożonymi strukturami produkcji, magazynowania i dystrybucji. Dzięki nowoczesnemu i ustawicznie rozwijanemu systemowi, osiągnęło pozycję wiodącego w Europie Środkowo-Wschodniej producenta specjalistycznego oprogramowania dla logistyki. Około 200 dużych systemów wdrożonych przez Quantum, zarówno w Europie Wschodniej jak i Zachodniej, to gwarancja bardzo wysokiej jakości i kompetencji.

Przewiń do profilu firmy