Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Administrator Systemów IT

SAFETEC SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz

Bociana 22

Prądnik Biały

Kraków

Technologie, których używamy

Wymagane

  • Active Directory

  • Files Server

  • Aplication Server

  • Data Base server

  • Fortnet

System operacyjny

Twój zakres obowiązków

  • Administrowanie rozwiązaniami Microsoft (Microsoft Server Core, Microsoft System Center, Microsoft Failover Cluster, Active Directory File Server, Print Server, Terminal Server, IIS, AD, Group Polices, Exchange)

  • Administrowanie systemem kopii zapasowych – głównie Veeam B&R

  • Zarządzanie środowiskami wirtualnymi (VMWARE, Microsoft Hyper-V)

  • Projektowanie, wdrażanie i administracja sieciami L2 i L3, w tym diagnoza i lokalizacja problemów sieciowych

  • Wdrożenia nowych systemów sieciowych, serwerowych i macierzowych

  • Opieka nad systemami firm, które mają podpisane umowy serwisowe oraz wsparcie w temacie rozwoju infrastruktur klientów

  • Wsparcie techniczne dla działu handlowego

  • Współpraca, skuteczne zarządzanie czasem, koordynowanie realizacji kilku tematów równolegle

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe

  • Wiedza z zakresu zarządzania i konfiguracji urządzeń firmy Fortinet – głównie Fortigate

  • Wiedza i doświadczenie we wdrażaniu i utrzymaniu systemów sieciowych – 802.1x, VLAN 802.1q, sieci L2 i L3, security.

  • Wiedza i umiejętność w implementacji i zarządzaniu systemami wirtualizacyjnymi Vmware i Hyper-V

  • Wiedza z zakresu zarządzania serwerami Microsoft Windows 2012 i nowszych – głównie Active Direcorty, Files Server, Aplications Server i Data Base server

  • Minimum 3 letnie doświadczenie w pracy na stanowisku samodzielnego administratora systemów IT

  • Angielski w stopniu komunikatywnym pozwalającym na czytanie dokumentacji technicznych

  • Duże zdolności interpersonalne, dokładność w wykonywanej pracy, zwracanie uwagi na szczegóły. Duży nacisk na aspekty związane z bezpieczeństwem. Otwarty, poczucie humoru, dystans do świata, umiejętność grania na PlayStation 

Tak organizujemy naszą pracę

Tak pracujemy

  • wewnątrz organizacji
  • u klienta

Skład zespołu

  • administrator IT

To oferujemy

  • Godziny pracy: 8:00-16:00

    Benefity

    • prywatna opieka medyczna

    • dofinansowanie szkoleń i kursów

    • służbowy telefon do użytku prywatnego

    • służbowy samochód do użytku prywatnego

    • komputer do użytku prywatnego